Elektryka -kilka problemów

anteny, oświetlenia deski, centralny, wycieraczki oraw szystko co miga i pipa na 12V bądź 30kV ;)

Moderator: Moderator

owca221
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 67
Rejestracja: pn 23 lip, 2012 10:36
Lokalizacja: Warszawa

Panowie potrzebuję porady fachowców. W mojej s13 z redtopem (to ważne bo auto jest 100% z Japonii) mam kilka problemów. Dodam że wiązka jest kombinacja japońskiej i europejskiej.

1. Nie działają zegary. Nic nie chodzi ani obrotomierz ani predkosciomierz ani kontrolki.
2. Nie chodzi pompa paliwa. Na krótko działa i pompuje więc sama pompa jest ok.
3. Nie ma kierunków. Stop i reszta chodzi. Tył mam na kouki.
4. Wywala bezpiecznik w momencie otwierania lamp.

ECU to Mines.

Wiem że to wróżenie z fusów ale może ktoś poda jakiś trop. A może jest wśród nas mocny elektryk w okolicach Warszawy który mógłby do mnie podjechać. Płace jak za prezydenta😊.

Dziękuję za wszelką pomoc.
Awatar użytkownika
Morton;]
-#Sympatyk
-#Sympatyk
Posty: 106
Rejestracja: sob 02 mar, 2013 15:09
Lokalizacja: Koźmin Wlkp

Jeśli chodzi o lampy to sprawdź czy nie masz polomanej-przetartej wiazki przy samych lampach, podczas otwierania ta wiązka tam pracuje ;)
owca221
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 67
Rejestracja: pn 23 lip, 2012 10:36
Lokalizacja: Warszawa

Dzięki. Dziś sprawdzimy i się okaże.

Ktoś jeszcze ma jakieś pomysły?
Awatar użytkownika
szaman
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 3183
Rejestracja: śr 13 sie, 2008 22:00
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Ale co ci tutaj mamy wywrozyc??
Widac masz namotane mocno w tej wiazce, pompa paliwa idzie poprzez komputer ale sygnal pierwszy idzie przez stacyjke, wiec masz tam po drodze cos nie tak,
Bierzesz serwisowke i schematy i lecisz po kabelku albo dajesz do kogos kto to ogarnie np borimichal.
onepointeightT
--------------------------
Aby wstawić zdjęcia na forum należy(przy użyciu hostingu Zdjęcia Google):
- wrzucić fotki do zdjęcia google,
- dodać zdjęcia do wybranego albumu,
- będąc w albumie i posiadając zdjęcie na fullscreenie kliknąć prawym klawiszem myszy i wybrać "Kopiuj adres obrazu",
- na forum podczas pisania posta przy użyciu znaczników "IMG" wstawić wcześniej skopiowany link.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektryka ogólna”