Wymiana żarówki :/

anteny, oświetlenia deski, centralny, wycieraczki oraw szystko co miga i pipa na 12V bądź 30kV ;)

Moderator: Moderator

Awatar użytkownika
IceMan
Stary Wyjadacz
Stary Wyjadacz
Posty: 883
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 10:12
Lokalizacja: Szczecin

Zeby wymienic zarowke w reflektorach to rzeba go rozebrac ???? Kufa kto wymyslil takie auto :( Trzeba sciagnac te zaslepki po bokach odkrecic i zdjac przod reflektora (czarny plastik) i potem górną pokrywe ? Mozecie pomoc bo nie chce nic polamać a juz mnie nerwy biorą :? Probowalem bez rozbierania ale ciezko lape tam wsadzic a i ciezko tę gume (oslone) sciagnac - trzeba to na sile sciagac ?
Ivanhoe

Hi
Gumkę nacisnąć (tak żeby uszło powietrze w stronę reflektora) to sama zejdzie, a z resztą to chyba trzeba rozkręcić będzie lepszy dostęp i widoczność.
Pzdr
Awatar użytkownika
Lukasz
Stały gość
Stały gość
Posty: 274
Rejestracja: czw 25 wrz, 2003 22:18
Lokalizacja: Dusseldorf | Wrocław
Kontakt:

Ja zawsze wymieniałem bez ściągania osłon, ciężko ale się da...
Obrazek
Awatar użytkownika
IceMan
Stary Wyjadacz
Stary Wyjadacz
Posty: 883
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 10:12
Lokalizacja: Szczecin

Lukasz nie wiem jak to zrobiles, albo masz raczki jak dziecko albo McGywer jestes ;)
Ta guma u mnie jest tawrda jak kamień - ale to pewnie wina mrozu :) Ale i tak niewyobrazam sobie wyciągniecia jej. Pozatym jakis "genialny" skośnooki to wymyślił :? Ciekawe co ma zrobić ludek w nocy jak mu sie w środku lasu żarówka zjara ...
Anonymous

te żółtki -- TO SE WYMYŚLILI :shock: :shock: :shock: :shock: :D :D :D
Awatar użytkownika
Lukasz
Stały gość
Stały gość
Posty: 274
Rejestracja: czw 25 wrz, 2003 22:18
Lokalizacja: Dusseldorf | Wrocław
Kontakt:

To prawda, większość rzeczy w tym aucie jest poupychana(ten kto wyciągał turbo to wie), ale jak wiesz jak podejść to wszystko da sie zrobić :wink:
Obrazek
Awatar użytkownika
jarkowy
Założyciel Klubu
Założyciel Klubu
Posty: 1088
Rejestracja: sob 26 lip, 2003 23:29
Lokalizacja: Władysławowo
Kontakt:

kurde juz był ten temat na forum! popatrzcie niżej tam jest topic "żarówki" tam napisałem jak to sie robi!

Panowie nie dublujcie tematów :?
A może nie czytacie forum zbyt dokładnie i nie chce sie wam nawet samych tematów poczytać? :evil:
GTR Sprzedany ale Avatara spobie zostawiam z sentymentu...

SKYRACING

OO\____/OO

602227141


Turbokiller

automatyka www.horyzont.co
pokoje gościnne nad morzem we władysławowwie www.impresja.co
600-961-666
s14

a ja porusze cos nowego, ma ktos jakies doswiadczenie w przerabianu na xenony ?
Anonymous

Lukasz pisze:To prawda, większość rzeczy w tym aucie jest poupychana(ten kto wyciągał turbo to wie), ale jak wiesz jak podejść to wszystko da sie zrobić :wink:
wiec tak, japonczycy to małe ludziki z małymi i cieniutkimi raczkami, dlatego wszystko w sx jest tak upchane i stwarza problem wszystko co chcemy wykręcic lub wymontowac :lol: :lol: :lol:
Anonymous

http://sklep.tuning.pl/dzial.php?d_id=8 ... c3bfd52861 czy te halogeny sa przeciwmgłowe czy dalekosieżne??? :roll:
Awatar użytkownika
Lukasz
Stały gość
Stały gość
Posty: 274
Rejestracja: czw 25 wrz, 2003 22:18
Lokalizacja: Dusseldorf | Wrocław
Kontakt:

Nazwa działu to HALOGENY FOG POWER LIGHT więc chyba przeciwmgłowe
Obrazek
Anonymous

Lukasz pisze:Nazwa działu to HALOGENY FOG POWER LIGHT więc chyba przeciwmgłowe
z przykroscia stwierdzam, że kali nie umiec po englisz.... w czasach kiedy ja chodzic do szkoła , uczyc tylko po ruski :oops: :cry:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektryka ogólna”