Prędkościomierz...

anteny, oświetlenia deski, centralny, wycieraczki oraw szystko co miga i pipa na 12V bądź 30kV ;)

Moderator: Moderator

Awatar użytkownika
mysza
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 4348
Rejestracja: czw 07 kwie, 2005 10:32
Lokalizacja: Kraków/Płock

Witam!
Mam do wzięcia sx'a w całkiem niezłym stanie jeśli chodzi o silnik i blachy, ale są problemy z elektryką a dokladnie z prędkościomierzem i prawą szybą. (jeśli chodzi o szybę to po prostu nie otwiera się - ale nie o to chciałem spytać:D).
Martwi mnie prędkościomierz bo linka jest wporządku, ale wskazówka wariuje. Przez dluzszy okres czasu lezała, dopiero przy sprawdzaniu osiągów :twisted: tak jakby drgnęła i wskoczyła na 200. Potem znowu trup - jak się walnie w deskę rozdzielczą to znowu zaczyna wariować i zdarzają się przypadki, że działa.
Czy aby to naprawić trzeba wymienić zegary, czy grzebać w elektryce? Jak ktoś miał podobny problem to niech pisze co w jego przypadku pomogło.
Awatar użytkownika
clicker200sx
Stały gość
Stały gość
Posty: 269
Rejestracja: wt 10 maja, 2005 08:57
Lokalizacja: Birmingham UK
Kontakt:

Z szybą to najprawdopodobniej spalony silniczek koszt ok 50zl, a przy predkosciomierzu nie ma rzadnej linki bo to wszystko jest elektroniczne wiec najprawdopodobniej poszla cewka magnetyczna w przedkosciomierzu i dlatego wariuje(mam to samo) musisz wymienic cale zegary koszt ok 100zl,
zwroc uwage na silnik, zawieche i stan blacharski bo to sa <font class="red">PIP</font> ktore wymienisz w 30minut.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektryka ogólna”