pytanie odnosnie autom.skrzyni w s14a

Wszystko co tyczy się napędów. Skrzynie biegów, RWD,AWD,FWD,szpery, wały, półośki

Moderator: Moderator

Awatar użytkownika
rusek300zx
Stary Wyjadacz
Stary Wyjadacz
Posty: 693
Rejestracja: sob 21 cze, 2008 15:10
Lokalizacja: Zielona Gora
Kontakt:

Witam zakupilem wlasnie s14a w automacie czy ktos z forumowiczow ma tez taki sam model poniewaz chcialbym sie dowiedziec co oznaczaja przy drazku zmainy 1 i 2 oraz przycisk Over Drive na raczce zmainy.wielkie dzieki wszystkim za pomoc pozdrawiam 8)
Tomek89
Postojebca
Postojebca
Posty: 1608
Rejestracja: pn 15 paź, 2007 20:04
Lokalizacja: Gm. G?ogówek(opolskie)
Kontakt:

Overdrive to nadbieg (w s14 niby dobry)a co do reszty nie wiem
W życiu jeszcze nie jeczałem za sterem wozu z automatem :wink:
Rice is nice
Obrazek
Awatar użytkownika
Pajak2444
Postojebca
Postojebca
Posty: 1522
Rejestracja: pn 27 wrz, 2004 22:58
Lokalizacja: Dlugoleka
Kontakt:

1 i 2 to wolne biegi
na 1 masz tylko 1 bieg na 2 masz ich do dyspozycji 2
Po wcisnieciu Overdrife silnik bedzie sie krecil z wyzsza predkoscia obrotowa na kazdym biegu lub zostanie ucięty ostatni nasjszybszy bieg.
Sprzedam SHORT SHIFTERY ,, downpipy , frontpipy 3", zegary SWOOSH i SAGA 52mm i 60mm
Awatar użytkownika
rusek300zx
Stary Wyjadacz
Stary Wyjadacz
Posty: 693
Rejestracja: sob 21 cze, 2008 15:10
Lokalizacja: Zielona Gora
Kontakt:

no wlasnie zauwazylem ze po wcisnieciu over drive dluzej mi sie krecil a da sie poslizgac cos na automacie bo nie mam pojecia hehe :wink:
Awatar użytkownika
Pajak2444
Postojebca
Postojebca
Posty: 1522
Rejestracja: pn 27 wrz, 2004 22:58
Lokalizacja: Dlugoleka
Kontakt:

rusek300zx pisze:no wlasnie zauwazylem ze po wcisnieciu over drive dluzej mi sie krecil a da sie poslizgac cos na automacie bo nie mam pojecia hehe :wink:
na automacie cudownie sie pali gume- wrecz to jest jakas abstrakcja jak zaczynaja się koła krecic z predkoscia 2km/h i powoli powoli coraz bardziej przyspieszaja.
co do slizgania sie to jak podcinasz recznym musisz na 2 lub 3 sek wczesniej puscic calkowicie gaz i po podcince z kick downem lecisz bokiem.
wg mnie menual przyjemniejszy do driftu ale automat tez ma swoje uroki.
Sprzedam SHORT SHIFTERY ,, downpipy , frontpipy 3", zegary SWOOSH i SAGA 52mm i 60mm
Awatar użytkownika
driftking.pl
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 92
Rejestracja: sob 17 mar, 2007 20:23
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

jak dla mnie automatem to jest shit drift... nie da rady - może po wyłączeniu "kick downa" się da ale to i tak... takie na siłe.

Próbowałem latać swoim automatem i wyglądało to tak - napędzanie się, puszczenie gazu, łapa (obroty na chwile spadają do 0 pręzdkości, więc dla silnika każdy wie jakie to ma konsekwencje) gaz do dechy i spin bo kick down wbija na pierwszy bieg...

automat to jest w sam raz, żeby powozić małolaty jakieś i móc cały czas jedną rękę trzymać na jej nóżce :D
:: 4skills.pl :: Profesjonalne szkolenia ::
Awatar użytkownika
borimichal
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 2728
Rejestracja: czw 29 mar, 2007 17:19
Lokalizacja: Skoczów

driftking.pl pisze: automat to jest w sam raz, żeby powozić małolaty jakieś i móc cały czas jedną rękę trzymać na jej nóżce :D
Hehe o takim zastosowaniu automatu jeszcze nie slyszalem :D :D :D :D
Awatar użytkownika
rusek300zx
Stary Wyjadacz
Stary Wyjadacz
Posty: 693
Rejestracja: sob 21 cze, 2008 15:10
Lokalizacja: Zielona Gora
Kontakt:

wiem ze automat to kicha myslicie ze mi to pasi :angered: to sie mylicie ale kupilem rodzynka po tanich pieniadzach 8) moze wiecie ile kosztuje przekladka wraz z czesciami
Sputnik
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 61
Rejestracja: pt 30 cze, 2006 18:39
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

driftking.pl pisze:automat to jest w sam raz, żeby powozić małolaty jakieś i móc cały czas jedną rękę trzymać na jej nóżce :D
Może w weekend zaczne testować to rozwiązanie jak sie uporam z urzędami :D
nimeks14a
Proszę nie bić nowego
Proszę nie bić nowego
Posty: 1
Rejestracja: wt 06 paź, 2009 16:12
Lokalizacja: londyn

czy ktos wie ile kosztuje przekładka manual z auto dzieki
Sputnik
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 61
Rejestracja: pt 30 cze, 2006 18:39
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Zależy od tego za ile kupisz skrzynie, na jakim złożysz sprzęgle i ile Cie skasują za pracę. 2000/4000
ODPOWIEDZ

Wróć do „Napęd”