[S13] NOWE Sprzęgło starło sie w JEDEN dzien

Wszystko co tyczy się napędów. Skrzynie biegów, RWD,AWD,FWD,szpery, wały, półośki

Moderator: Moderator

Awatar użytkownika
VłodiSX
Proszę nie bić nowego
Proszę nie bić nowego
Posty: 21
Rejestracja: pn 30 cze, 2008 20:07
Lokalizacja: ŁDZ

Wymeiniono mi tarcze na NKK i Docisk Paraut, łozysko jest seryjne. Na poczatku wszystko bylo w pozadku.. pozniej zaczelo sie troche slizgac. Pojechalem na male driftowanko i po paru kółkach sprzeglo powiedzialo papa... na lince z powrotem do mechanika... Tarcza zjechana do blachy. Z okladzin zrobil sie puch.. Masakra. Tarcza NKK byla za slaba?????????? Silnik to seria. Mam jedynie zmeniarke na 4 mapy i mam wlączona mape japonską czyli 190KM. Dyfer mam zaspawany ale mokro bylo wiec to raczej wplywu nie mialo.

Tarcze wysylam na reklamacje nie wiem czy mi uznają :/

Nie wiem juz jakie sprzeglo kupic NKK mialo same dobre opinie :/
Awatar użytkownika
gunio83
Proszę nie bić nowego
Proszę nie bić nowego
Posty: 45
Rejestracja: wt 09 paź, 2007 22:04
Lokalizacja: Zielona Góra

Do programu "Nie do wiary" z tym.

Tarcza zjechana do blachy po jednym dniu??? :roll:

Z dwóch stron się zjechała czy z jednej?
Koło zamachowe ok?
S14 - 325KM
Awatar użytkownika
domino
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 2824
Rejestracja: ndz 31 sie, 2008 09:34
Lokalizacja: złotów

kurna az sie nie chce wierzyc zapodaj jakies zdjecia
Zdrowaś turbino, powietrzaś pełna, gaz z Tobą Błogosławionaśty między kolektorami i błogosławiony owoc żywota twojego moment. Święta turbino, matko mocy, módl się za nami wolnymi, teraz i w godzinę braku wachy amen.
Awatar użytkownika
VłodiSX
Proszę nie bić nowego
Proszę nie bić nowego
Posty: 21
Rejestracja: pn 30 cze, 2008 20:07
Lokalizacja: ŁDZ

od strony docisku zjechana do blachy od strony zamachu są 3 milimetry okladziny
zara foty dodam

zamach troche byl pocharatany a docisk teraz tez juz jest od nitów :/

te tarcze nkk sa takie slabe czy cos zle poskadane musialobyc?? np jezeli nie zostalo odpowietrzone??

Przed
ObrazekObrazek


i Po

ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
Awatar użytkownika
SPIRIT
Stały gość
Stały gość
Posty: 207
Rejestracja: wt 28 mar, 2006 22:44
Lokalizacja: Łódź

Gdzie je kupiles i za ile?
Dead travel fast
T O W C I Ą G A !!!
Awatar użytkownika
Majku
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 192
Rejestracja: pt 21 gru, 2007 12:50
Lokalizacja: EUdeZET
Kontakt:

Jak układ byłby nie odpowietrzony to nie ruszył byś, albo od razu widział różnicę że coś jest nie tak...Musisz zadać Sobie bardzo ważne pytanie, do czego chcesz używać auta, do codziennej jazdy, driftu, czy szybkiej jazdy np na 1/4 a później dostosować auto pod daną specyfikację...zadzwoń do Radzikowskiego i wypytaj się o wszytko, on na pewno Ci pomoże...co do cen oryginałów to tarcza 580,- a docisk 720,-...
Against All Authority
Awatar użytkownika
booncol
Proszę nie bić nowego
Proszę nie bić nowego
Posty: 30
Rejestracja: czw 26 sty, 2006 10:31
Lokalizacja: Wieluń/Warszawa
Kontakt:

a moze warto byloby najpierw dotrzec to sprzegło co?

sprawdzal ktos tez jak wyglada koło zamachowe przed wymiana sprzegła?
nie ma tego złego co by na szybsze nie wyszło
Awatar użytkownika
VłodiSX
Proszę nie bić nowego
Proszę nie bić nowego
Posty: 21
Rejestracja: pn 30 cze, 2008 20:07
Lokalizacja: ŁDZ

Ogolnie to planowalem kupic ACT ale w PL to nie do dostanai chyba. Znajomy namowil mnie jednak na NKK bo sam ma w Lexusie ktorym tez z reszta driftuje i jest ok. Ja mam w sumie seryjny silnik wiec stwierdzilem ze moze faktycznie nie ma sensu mocniejszego kupowac. Na forum tez byly dobre opinie o tym sprzegle wiec sie na takie zdecydowalem. Cena za zestaw to po znajomosci wyszlo 530zł. Zdawalem sobie sprawe ze to zwykle sprzeglo i ze olbrzymiego przebiegu to na nim nie zrobie ale to ze padlo po jednym dniu to jest troche dziwne. To nie jest w koncu jakis chinczyk a ja nie mam 500km tylko niecale 200. Nie wiem chyba sobie tego spieka zrobie u Radzikowskiego.

kolo zamachowe bylo troche pocharatane ale tarcza zjechana do blachy jest od strony docisku ktory byl nowy.
Awatar użytkownika
Majku
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 192
Rejestracja: pt 21 gru, 2007 12:50
Lokalizacja: EUdeZET
Kontakt:

Sprzegło sprzęgłu nie równe, bo nawet jeśli ta sama firma, budową i jakością materiałów mogą się różnić....a jeżeli wysprzęglik nie był by odpowietrzony to nie wrzuciłbyś biegu... jeśli masz jeszcze jakieś wątpliwości to chętnie na nie odpowiem...
Against All Authority
ODPOWIEDZ

Wróć do „Napęd”