Short shifter

Wszystko co tyczy się napędów. Skrzynie biegów, RWD,AWD,FWD,szpery, wały, półośki

Moderator: Moderator

Awatar użytkownika
bazabaza
Stały gość
Stały gość
Posty: 484
Rejestracja: pn 14 lut, 2005 10:54
Lokalizacja: Rybnik

Mam pytanie czy ss z ca18det nismo n1 podejdzie do skrzyni z rb25det przerabiał już to ktoś?
Doładowanie jest jak narkotyk za pierwszym razem najlepsze później wydaje sie tylko słabsze i słabsze ...więc musisz ładować więcej!
Awatar użytkownika
Pajak2444
Postojebca
Postojebca
Posty: 1522
Rejestracja: pn 27 wrz, 2004 22:58
Lokalizacja: Dlugoleka
Kontakt:

bazabaza pisze:Mam pytanie czy ss z ca18det nismo n1 podejdzie do skrzyni z rb25det przerabiał już to ktoś?
nismo n1 jest przykrecany na 6 srub czy wtykany?
jak wtykany to pasi na 100%
jak przykrecany to pasi na 99%
Sprzedam SHORT SHIFTERY ,, downpipy , frontpipy 3", zegary SWOOSH i SAGA 52mm i 60mm
Awatar użytkownika
bazabaza
Stały gość
Stały gość
Posty: 484
Rejestracja: pn 14 lut, 2005 10:54
Lokalizacja: Rybnik

wtykany
Doładowanie jest jak narkotyk za pierwszym razem najlepsze później wydaje sie tylko słabsze i słabsze ...więc musisz ładować więcej!
Arti09
Proszę nie bić nowego
Proszę nie bić nowego
Posty: 12
Rejestracja: pt 20 mar, 2009 11:01

Jaki short shifter najlepiej spełnia swoje zadanie w S14. Chodzi mi oto czy przykładowo B&M jest lepszy od jakiegoś z allegro za 150zł a gorszy od N1 itp. Na czym te różnicę polegają
Awatar użytkownika
Pajak2444
Postojebca
Postojebca
Posty: 1522
Rejestracja: pn 27 wrz, 2004 22:58
Lokalizacja: Dlugoleka
Kontakt:

Arti09 pisze:Jaki short shifter najlepiej spełnia swoje zadanie w S14. Chodzi mi oto czy przykładowo B&M jest lepszy od jakiegoś z allegro za 150zł a gorszy od N1 itp. Na czym te różnicę polegają
B&M i B&M Style maja tylko 1 możliwe położenie, a co za tym idzie skracają skok o określoną wartość.
W GT był kiedyś test.
Mi osobiście bardziej pasuje NISMO i podrobki.
Kiedyś niewłaściwie ułożyłem podkładki redukując skok tylko o 25%, fajnie twardo się biegi zmieniały, ale brakowało jeszcze troche.
Jak przyszły do mnie SS z chin to próbowałem różnych kombinacji,
właściwie ustawione podkładki/wysokość lewarka to redukcja o 50%, ale pieski w skrzyni nie nadążają zsynchronizować zębatek.
Na szczęście podkładkę można zeszlifować zwiększając tym samym skok lewarka pod swoje własne wymagania np 35%, i +/- taka wartość jest w S13 z ca18 wg mnie najmilszą wartością
Sprzedam SHORT SHIFTERY ,, downpipy , frontpipy 3", zegary SWOOSH i SAGA 52mm i 60mm
ODPOWIEDZ

Wróć do „Napęd”