padnięte sprzęgło serwo 100NX

Wszystko co tyczy się napędów. Skrzynie biegów, RWD,AWD,FWD,szpery, wały, półośki

Moderator: Moderator

Anonymous

no wreszcie mam 100nx proszę o porady padnięte sprzęgło serwo
Załączniki
100nx.JPG
100nx.JPG (88.84 KiB) Przejrzano 3790 razy
Goranowa

Przeniosłam bo we wszystko o wszystkim, to raczej sie spam wkleja i tam czasami Ci udzielajacy sensownych rad nie zagladaja.

btw. zlookaj forum, o sprzegle cos juz bylo. Coprawda pewnie glownie w oparciu o 200 sx-y, ale poniewaz setki tez w klubie mamy, to moze ktos cos bedzie wiedzial.

Mamy tez jedno zaprzyjaznione forum specjalizujace sie w 100-nx ach.
http://www.nissan100nx.prv.pl

pzdr :strong:
pSyl0

Goranowa pisze:Przeniosłam bo we wszystko o wszystkim, to raczej sie spam wkleja i tam czasami Ci udzielajacy sensownych rad nie zagladaja.
Ale dlaczego do ogólnych? to nalezy do technicznych :D

Przeniesiony do technicznych, zmienilem rowniez tytul na "padnięte sprzęgło serwo 100NX"
Awatar użytkownika
dr Mike
Stary Wyjadacz
Stary Wyjadacz
Posty: 537
Rejestracja: pn 28 lip, 2003 11:50
Lokalizacja: Wawa
Kontakt:

pSyl0 pisze:
Goranowa pisze:Przeniosłam bo we wszystko o wszystkim, to raczej sie spam wkleja i tam czasami Ci udzielajacy sensownych rad nie zagladaja.
Ale dlaczego do ogólnych? to nalezy do technicznych :D

Przeniesiony do technicznych, zmienilem rowniez tytul na "padnięte sprzęgło serwo 100NX"
:lol: Teraz każdy będzie sobie tematy przerzucał do sąsiada... :lol:
maciolo

@zizibi
jezeli masz motor 1,6 to koszt nowego sprzegla z robocizna to okolo 650 zl tak bylo u mnie w B12 ( sprzeglo, docisk, lozysko oporowe) zalozylem sachsa bo ta firma mi osobiscie odpowiada
(mialem kilka samochodow i sachs mi najdluzej wytrzymywal) jedyny mankament to "twardy" docisk i troche stuka, co do serwa to nie wiem u mnie trzyma ale za to leje pompa od wspomagania a to ponoc normalne :) :)
pozdrawiam maciolo
ODPOWIEDZ

Wróć do „Napęd”