Pomocy i proszę o rade

Wszystko co tyczy się napędów. Skrzynie biegów, RWD,AWD,FWD,szpery, wały, półośki

Moderator: Moderator

Awatar użytkownika
piotras1554
Stary Wyjadacz
Stary Wyjadacz
Posty: 913
Rejestracja: ndz 26 kwie, 2009 15:00
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

pytanie czy to prawda ze Radzikowski z 2 seryjnych robią 1 mega dobry ?? bo z tego co słyszałem to o 100% zwiększają siłę docisku to wychodziło by że z 338Nm robi się 676Nm, mam obecnie act 6łapek i docisk act 527Nm i mimo to się ślizga w momencie szybkiego zmienia biegów lub startu z 2biegu z 6tys obr to mega uślizg a nie mówię już o strzelaniu ze sprzęgła to kaplica(mam nową tarcz a momentu w aucie coś z 400Nm) o co kaman :angered:
Ostatnio zmieniony śr 05 sty, 2011 23:41 przez piotras1554, łącznie zmieniany 2 razy.
NISSAN 200SX 4.0 V8 1UZ-TFE
PROFI Z NICZEGO :D
Awatar użytkownika
bazabaza
Stały gość
Stały gość
Posty: 484
Rejestracja: pn 14 lut, 2005 10:54
Lokalizacja: Rybnik

Jedni chwalą inni narzekają wadą docisków od Radzika jest to że stawiają wielki opór i po miesiącu masz nogę jak Pudzian
Doładowanie jest jak narkotyk za pierwszym razem najlepsze później wydaje sie tylko słabsze i słabsze ...więc musisz ładować więcej!
Awatar użytkownika
brales
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 56
Rejestracja: czw 10 wrz, 2009 10:53
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

Ja akurat trochę narzekam bo po złożeniu wszystkiego, okazało się że sterowanie sprzęgłem nie dało rady i musiałem kupić większą pompkę sprzęgła. Niestety jeszcze nie przetestowane jak trzyma bo przy obecnej pogodzie trochę ciężko o trakcje ;d jak chcesz więcej info do dawaj na priv, z resztą mój problem opisałem ze dwa tematy niżej. Pozdro
ODPOWIEDZ

Wróć do „Napęd”