Skyline GTS (GTT) => GTR

Wszystko co tyczy się napędów. Skrzynie biegów, RWD,AWD,FWD,szpery, wały, półośki

Moderator: Moderator

Jak nie Skyline to co?

Mitsubishi Evolution IV
2
14%
Subaru Impreza WRX STI I gen
1
7%
Nissan 200SX S13 (i pod maseczka SR20DET z glowica NEO)
11
79%
 
Liczba głosów: 14
Philipek
Proszę nie bić nowego
Proszę nie bić nowego
Posty: 10
Rejestracja: śr 20 kwie, 2011 22:23
Lokalizacja: Włocławek

witam wszystkich. mam pewien problem. odlozylem spora sumke pieniedzy i rozgladam sie za jakas konkretna maszyna :) mysle o kupnie Skyline R33 GTS lub R34 GTT. problem tkwi w tym, ze chcialem z czasem robic konwersje do GTR. konwersja miala zawierac zmiane na AWD. i teraz pytanie. jakie problemy z tym sa zwiazane? zbieranie gratow, to nie problem. najbardziej obawiam sie ciecia blach ;/
Awatar użytkownika
Maretzky
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 826
Rejestracja: śr 29 paź, 2003 18:04
Lokalizacja: Wejherowo

A po co sie babrac w gównie , od razu kup gtr.
Obrazek
Awatar użytkownika
rusek300zx
Stary Wyjadacz
Stary Wyjadacz
Posty: 693
Rejestracja: sob 21 cze, 2008 15:10
Lokalizacja: Zielona Gora
Kontakt:

kolega z angly ma gtr-a na sprzedaz po generalnym remoncie :)
Awatar użytkownika
Binio_
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 4685
Rejestracja: wt 30 maja, 2006 01:19
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

kup GTRa
Philipek
Proszę nie bić nowego
Proszę nie bić nowego
Posty: 10
Rejestracja: śr 20 kwie, 2011 22:23
Lokalizacja: Włocławek

problem jest taki, ze za dzieciaka wpadlem na pewien pomysl. lat mialem moze 8, wtedy zrozumialem jaka roznica jest pomiedzy napedami. ktory do czego lepszy. stwiedzilem ze zaczne od FWD (mam Honde Civick, zostawie ją jako oszczedne autko). wedlug planu powinienem teraz miec RWD. uwienczeniem mialo byc AWD, ktore co prawda kusi bardzo juz teraz.
myslalem o projekcie z konwersja, gdyz posiadanie 3 samochodow srednio mi sie podoba (nie mam gdzie je pomiescic) a nie wyobrazam sobie sprzedac ktore kolwiek z moich cudeniek :)
prawdopodobnie skonczy sie na S13 z SRkiem chyba ze AWD skusi bardziej to bedzie EVO IV. mogl bym kupic GTR ale malo funduszy by mi zostalo a to nie bardzo tez mi odpowiada. chcial bym troche doinwestowac Civicka i wyremontowac nowy nabytek jak juz cos bedzie :)
Awatar użytkownika
Binio_
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 4685
Rejestracja: wt 30 maja, 2006 01:19
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

kup gtr'a i odłącz sobie przod.
pobawisz sie a pozniej wrocisz do awd
Philipek
Proszę nie bić nowego
Proszę nie bić nowego
Posty: 10
Rejestracja: śr 20 kwie, 2011 22:23
Lokalizacja: Włocławek

ahh no zobaczymy. napewno bede pisal jaki projekt zaczne, na forum :) tak wiec do nasteonego posta :) i dziekuje za odpowiedzi.
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Napęd”