Spiek 6-cio ramienny CA18DET

Wszystko co tyczy się napędów. Skrzynie biegów, RWD,AWD,FWD,szpery, wały, półośki

Moderator: Moderator

Awatar użytkownika
Binio_
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 4685
Rejestracja: wt 30 maja, 2006 01:19
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Ja mam spieka 5 łap z baaardzo mocnym dociskiem i bez problemu ruszam na półsprzegle ale trzeba go dobrze wyczuć , zdecydowanie łatwiej jest tak jak piszesz 2-3 tys obrotów i strzelac delikatnie , ale da sie powoli również ;)
Awatar użytkownika
ODINN
-#Klubowicz
-#Klubowicz
Posty: 1575
Rejestracja: czw 01 wrz, 2005 02:41
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

gh pisze:wszystko śmiga elegancko już. Miałem troszkę z tym zachodu. Problem był w tarczy. Okładzina normalnie się pali przy takiej mocy. Założyłem spiek i wszystko śmiga elegancko. Jedyna wada to sprzęgło które ma dwie opcje. ON i OFF. Nie ma opcji pośredniej- poślizg;) -5 spieków. Trzeba ruszać z obrotów minimum 3k rpm, żeby samochodem nie rzucało. Aaaa i hmm troszkę ciężej chodzi.
Reasumująć - warto było.
witamy w klubie wrzucania biegow zerojedynkowo...
Kolektory dolotowe & wydechowe, wydechy, przepustnice, intercoolery, chlodnice, szyny paliwowe, aluminiowe zbiorniki paliwa.
Awatar użytkownika
dredman
-#Sympatyk
-#Sympatyk
Posty: 408
Rejestracja: pn 21 wrz, 2009 20:19
Lokalizacja: Radom

hmm z tego co widze "gh" zrobiles przerobke na szkielecie z exedy ;) ja robie podobnie tylko na szkielecie nissanowskim i czesc dociskajaca czyli to zeliwo chyba tez nissanowska uzyje ;) a sloneczko z exedy bede obcinal ;) no i bede podtaczal zeliwo moze 1mm od gory i reszte z drugiej strony tej co dociska sloneczka ;).. mysle jeszcze zeby gornej czesci nie ruszac tylko ta dociskajaca sloneczka zgolic i grubosc slonka nr 2 i po klopocie podkladek nei potrzeba ;)
Poza tym nie wiem czy zeliwo z docisku exedy nei ejst grubsze od zeliwa z serii i ogolnei bardziej nie wystaje jakby porownac wiec w tym przypadku zastanawia mnei sens toczenia ori nissanowskiego ;) rozwierce exedy i porownam ;) update niedlugo ;)
Ostatnio zmieniony wt 25 wrz, 2012 22:55 przez dredman, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Napęd”