Sprzęgło, wymiana oleju

Wszystko co tyczy się napędów. Skrzynie biegów, RWD,AWD,FWD,szpery, wały, półośki

Moderator: Moderator

Micz

Witam
Zamierzam wymienić olej od sprzęgła, posługuję się głównie serwisówką ale jakby ktoś miał z tym jakieś nieoczekiwane doświadczenia to byłbym wdzięczny za rady. Postanowiłem tak zrobić gdyż niedawno jak złapały ostre mrozy to sprzęgło zaczęło mi puszczać bieg dopiero jeśli wdepnąłem pedał do deski, oprócz tego powoli wraca na swoje miejsce, wiem że wystarczyła by regulacja pedału ale jak coś robić to porządnie :)

Pozdro
Awatar użytkownika
Rafi
Stary Wyjadacz
Stary Wyjadacz
Posty: 639
Rejestracja: wt 09 mar, 2004 07:57
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

olej ?? zwykły płyn hamulcowy odkrec odpowietrznik zdejmij korek od gory niech caly gruz zleci nalej nowego plynu i odpowietrz - patrz serwisowka
[scroll]>>>ORDYNUSS TEAM<<< member #001/06 lepiej być znanym pijakiem niż anonimowym alkoholikiem
[/scroll]
GREEN APPLE
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 68
Rejestracja: wt 09 gru, 2003 11:27
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

dokladnie :P .zwykly DOT wystarczy
YAKUZA Tuning-Bydgoszcz
Micz

dzięki, jutro się wezmę do roboty ;)
Awatar użytkownika
jarkowy
Założyciel Klubu
Założyciel Klubu
Posty: 1088
Rejestracja: sob 26 lip, 2003 23:29
Lokalizacja: Władysławowo
Kontakt:

Tak ale nie zapomnij ze są 2 odpowietrzniki - mimo ze widać to w serwisówce niektórzy o tym zapominają i siępotem z tym męczą.
Najpierw ten co jest przymocowany do podłużnicy a potem ten na siłowniku.
GTR Sprzedany ale Avatara spobie zostawiam z sentymentu...

SKYRACING

OO\____/OO

602227141


Turbokiller

automatyka www.horyzont.co
pokoje gościnne nad morzem we władysławowwie www.impresja.co
600-961-666
Micz

no i zrobiłem, sprzęgiełko łapie jak trzeba, no może trochę przesadziłem w drugą stronę ale jutro poprawię :) okazało się że za bardzo ten drut od sprzęgła wychodził z tej kopułki za bardzo i mi powolutku ubywało z ten sposób płynu no i nie łapało dobrze... cały płyn wymienię jak będzie ciepło żeby mi wszystko ładnie spłynęło, jeszcze raz dzięki za helpa, rośnie wam nowy spec od Nisków, narazie potrafię pomóc z deską rozdzielczą i z pedałem sprzęgła :P
ODPOWIEDZ

Wróć do „Napęd”