Sprzęgło hydrokinetyczne, CA18DET

Wszystko co tyczy się napędów. Skrzynie biegów, RWD,AWD,FWD,szpery, wały, półośki

Moderator: Moderator

Marcin.R
Proszę nie bić nowego
Proszę nie bić nowego
Posty: 6
Rejestracja: czw 05 lip, 2012 20:26
Lokalizacja: Gdańsk

Witam, posiadam nissana 200sx s13, ca18det z automatyczną skrzynią biegów. Po ostatniej przejażdżce odkręciły mi się wszystkie śruby od sprzęgła hydrokinetycznego 8) Wszystkie posypały się gdzieś na ulicy a ja straciłem napęd.. Ktoś może ma informacje na temat rozmiaru śrub którymi jest przykręcone to sprzęgło do koła zamachowego (sprawdzałem w serwisówce ale podane tam liczby nic mi nie mówią)..
Pozdrawiam
gh
Stały gość
Stały gość
Posty: 414
Rejestracja: pt 16 sty, 2009 16:54
Lokalizacja: 3miasto

hehe a to ja ciebie zaczepiałem na światłach;) Jak co to wiem kto ma całą skrzynie kompletną do sprzedania. Bo trzeba sobie zadać pytanie czemu urwało, te śruby.
A śruby w dźwigni w oliwie dostaniesz jakie chcesz.
Ostatnio zmieniony czw 05 lip, 2012 21:49 przez gh, łącznie zmieniany 1 raz.
Marcin.R
Proszę nie bić nowego
Proszę nie bić nowego
Posty: 6
Rejestracja: czw 05 lip, 2012 20:26
Lokalizacja: Gdańsk

Odkręciły się bo jakiś profesjonalny mechanik ich nie dokręcił (dopiero co stałem się posiadaczem tego auta), ogólnie to pod maską dużo rzeczy lata i jest niedokręcone.
Nie kojarzę zaczepiania na światłach, może z kimś mnie pomyliłeś? :) (auto mi się rozsypało na trasie Gdańsk-Chełm). O dźwigni wiem, ale problem w tym że nie znam rozmiaru śrub jakie tam były.
Pozdrawiam
gh
Stały gość
Stały gość
Posty: 414
Rejestracja: pt 16 sty, 2009 16:54
Lokalizacja: 3miasto

ja stałem na światłach a wy tam coś grzebaliście. żadnej śruby tam nie ma na wzór?. Dużego wyboru tam nie ma podejrzewam, że 10x1,25 będzie.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Napęd”