wzmocniony docisk Ca18det

Wszystko co tyczy się napędów. Skrzynie biegów, RWD,AWD,FWD,szpery, wały, półośki

Moderator: Moderator

Awatar użytkownika
Saqu
-#Sympatyk
-#Sympatyk
Posty: 1033
Rejestracja: ndz 17 kwie, 2011 20:18
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

szukaj dobrze to znajdziesz w dobrych pieniądzach, ja np kupowałem swoją pół roku temu za jakieś 32pln ;)
Poszukuję...
Awatar użytkownika
szaman
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 3183
Rejestracja: śr 13 sie, 2008 22:00
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Saqu, jakiej firmy?
ja swoja mam z trw jak co.
onepointeightT
--------------------------
Aby wstawić zdjęcia na forum należy(przy użyciu hostingu Zdjęcia Google):
- wrzucić fotki do zdjęcia google,
- dodać zdjęcia do wybranego albumu,
- będąc w albumie i posiadając zdjęcie na fullscreenie kliknąć prawym klawiszem myszy i wybrać "Kopiuj adres obrazu",
- na forum podczas pisania posta przy użyciu znaczników "IMG" wstawić wcześniej skopiowany link.
Awatar użytkownika
Nurek200SX
Stały gość
Stały gość
Posty: 358
Rejestracja: ndz 04 cze, 2006 19:43
Lokalizacja: Szczecin

Jak jeszcze potrzebujesz to się odezwij na PW.
Pracuje w salonie Nissana więc mam dostęp do wielu rzeczy których w IC nie dostaniesz w ogóle.

Poza tym jak najlepiej ustawić sprzęgło ( wyregulować te cięgno które wchodzi w pompę), wykręcić to na maxa czy jak ?
...:::200SX S13:::...

Nie sztuką jest mieć nowego 200SX-a, sztuką jest wsadzić całe serce w starego, by wyglądał jak nowy ;D
Awatar użytkownika
Saqu
-#Sympatyk
-#Sympatyk
Posty: 1033
Rejestracja: ndz 17 kwie, 2011 20:18
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

tak, trw ale numeru nie pamiętam :P

Nurek sprzęgło musisz wyczuć jak regulujesz, tak żeby rozsprzęglało ale też nie było wciśnięte na dzień dobry. ciężko wyjaśnić tak o... jak będziesz regulował to zobaczysz o co chodzi.
Poszukuję...
Awatar użytkownika
Nurek200SX
Stały gość
Stały gość
Posty: 358
Rejestracja: ndz 04 cze, 2006 19:43
Lokalizacja: Szczecin

Jak by ktoś szukał wysprzęglika na skrzynie to TRW symbol PJD223. Pasuje do S13 S14 S15 Sereny Vanette Cedric.

@Saqu ja właśnie mam nową pompę sprzęgła i wysprzęglik, ustawiłem długość tego cięgna w takiej samej pozycji jak miałem wcześniejszą pompkę i tak nie do końca dobrze działa to. Może muszę jeszcze raz odpowietrzyć cały układ i wtedy regulować te cięgno.
Ostatnio zmieniony czw 19 lut, 2015 07:33 przez Nurek200SX, łącznie zmieniany 1 raz.
...:::200SX S13:::...

Nie sztuką jest mieć nowego 200SX-a, sztuką jest wsadzić całe serce w starego, by wyglądał jak nowy ;D
Awatar użytkownika
szaman
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 3183
Rejestracja: śr 13 sie, 2008 22:00
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Nurek200SX, odpowietrzone musi byc dobrze i tyle,
co do ustawienia to jak ci popuszczala pompka to moglo lekko inaczej wybierac ;)
onepointeightT
--------------------------
Aby wstawić zdjęcia na forum należy(przy użyciu hostingu Zdjęcia Google):
- wrzucić fotki do zdjęcia google,
- dodać zdjęcia do wybranego albumu,
- będąc w albumie i posiadając zdjęcie na fullscreenie kliknąć prawym klawiszem myszy i wybrać "Kopiuj adres obrazu",
- na forum podczas pisania posta przy użyciu znaczników "IMG" wstawić wcześniej skopiowany link.
Awatar użytkownika
rekin528
Stały gość
Stały gość
Posty: 459
Rejestracja: pn 29 sie, 2011 21:58
Lokalizacja: Wiocha

ja wymienilem uszczelniacze na wysprzegliku i pompie przy pedale,ciegno na maxa wykrecone i dopiero daj rade,ten wzmocniony docisk na dwoch sloneczkach wiec moc jest potrzebna,mysle o wysprzegliku z wiekszym zakresem pracy a pewnie za tym pojdzie i wieksza pompa,ciekawe czy ktos cos juz w tym temacie robil
ODPOWIEDZ

Wróć do „Napęd”