Problem ze szpera Bardzo pilne!!

Wszystko co tyczy się napędów. Skrzynie biegów, RWD,AWD,FWD,szpery, wały, półośki

Moderator: Moderator

Krecieoko
Proszę nie bić nowego
Proszę nie bić nowego
Posty: 10
Rejestracja: śr 12 kwie, 2006 14:14
Lokalizacja: Kołobrzeg
Kontakt:

Kupiłem szpere Kaaz dziś na warsztacie gosciu zakłada i okazało sie że nie ma zabespieczenia z jednej strony. Ja sie nie znam na tym wiec mówię jak zapamiętałem to przełożył zabezpieczenie z tego co wyjął i tu sie okazało że w szperze jest za płytka dziura i to zabespieczenie sie tam nie mieści czy ktoś kiedyś sie spotkał z czymś takim i co moge zrobić. Gość co mi to zakłada mówi żeby do kumatego tokarza jechać ale tak nową szpere nożem traktować
Tu mam oznaczenie tej szpery ale nie jestem pewien czy to napewno jest to oznaczenie SAN2635.

Jak ktoś wie coś na ten temat prosił bym o podpowiedzenie co można by zrobic z tym z Góry dziękuje .
Awatar użytkownika
Mate96
Stały gość
Stały gość
Posty: 266
Rejestracja: czw 04 maja, 2006 21:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

sprawdz czy nie zrobiliscie tego samego bledu:

http://www.streetracing.pl/forum/index. ... opic=50826
live fast, die sidewayz
Krecieoko
Proszę nie bić nowego
Proszę nie bić nowego
Posty: 10
Rejestracja: śr 12 kwie, 2006 14:14
Lokalizacja: Kołobrzeg
Kontakt:

To nie w tym problem jest u mnie wszystko wchodzi jest Git ale w srodku w szperze jest miejsce na takie małe zabespieczenie w(side gear) żeby ta flansza nie wypadała jest po prostu wyciecie w frezie tam sie wkłada taki sprężysty drucik miedzy frezami i po jednej stronie jest dobrze było orginalnie to zabespieczenie w tej szperze a z drógiej nie było wkładamy a tam ta dziura na to zabezpieczenie jest płytsza o jakis milimetr ze to sie nie moze tam zmiescic po prostu
Awatar użytkownika
Mate96
Stały gość
Stały gość
Posty: 266
Rejestracja: czw 04 maja, 2006 21:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Jezeli wszystko jest dobrze zlozone to trzeba znalezc po prostu cienszy pierscien tak?
live fast, die sidewayz
Krecieoko
Proszę nie bić nowego
Proszę nie bić nowego
Posty: 10
Rejestracja: śr 12 kwie, 2006 14:14
Lokalizacja: Kołobrzeg
Kontakt:

Musiał by byc cienki jak włos a wiadomo ze taki nie spełni swojego zadania. Jade do Koszalina zajade na politechnikę może tam ktoś mi po prostu zrobi nożem tokarskim wyciecie takie jak powinno być założę zabespieczenie i mam nadzieje ze bedzie dobrze a jak nie podołam to zamieszcze tu zdjecia i opisze dokładnie o co chodzi może ktoś sie spotkał z tym.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Napęd”