Problem z sprzęgłem

Wszystko co tyczy się napędów. Skrzynie biegów, RWD,AWD,FWD,szpery, wały, półośki

Moderator: Moderator

Awatar użytkownika
bazabaza
Stały gość
Stały gość
Posty: 484
Rejestracja: pn 14 lut, 2005 10:54
Lokalizacja: Rybnik

mam problem z sprzęgłem przy wciśnieciu sprzegłą słychać głośny hałas przypominający tarcie co może być przyczyną dodam że wymieniłem tarcze docisk łożysko oporowe oraz wysprzęglik na nowe i nic niepomogło dalej to samo
Doładowanie jest jak narkotyk za pierwszym razem najlepsze później wydaje sie tylko słabsze i słabsze ...więc musisz ładować więcej!
Awatar użytkownika
bazabaza
Stały gość
Stały gość
Posty: 484
Rejestracja: pn 14 lut, 2005 10:54
Lokalizacja: Rybnik

nikt niezna odpowiedzi?
Doładowanie jest jak narkotyk za pierwszym razem najlepsze później wydaje sie tylko słabsze i słabsze ...więc musisz ładować więcej!
Awatar użytkownika
bazabaza
Stały gość
Stały gość
Posty: 484
Rejestracja: pn 14 lut, 2005 10:54
Lokalizacja: Rybnik

odświeżam temat
Doładowanie jest jak narkotyk za pierwszym razem najlepsze później wydaje sie tylko słabsze i słabsze ...więc musisz ładować więcej!
Awatar użytkownika
dapper
Stały gość
Stały gość
Posty: 472
Rejestracja: pt 01 cze, 2007 08:30
Lokalizacja: Wrocław

u mnie jest tak ze jak puszcze sprzegło to slychać takie jakby wycie...ale dosc ciche i po wcisnieciu jest normalnie.....U Ciebie jest odwrotnie to nie mam oijecia.
______________
(O O/ - - \O O)
--------------------
.oo
bross_84
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 99
Rejestracja: czw 25 sty, 2007 20:15
Lokalizacja: Rzeszow

dapper pisze:u mnie jest tak ze jak puszcze sprzegło to slychać takie jakby wycie...ale dosc ciche i po wcisnieciu jest normalnie.....U Ciebie jest odwrotnie to nie mam oijecia.


witam u ciebie na bank skrzynia do wymiany ,ale pierw spruboj wyminic olej
Awatar użytkownika
piciu_s14
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 72
Rejestracja: ndz 16 wrz, 2007 19:44
Lokalizacja: Poznań

przewaznie odgłos wskazujacy na hałas po wcisnieciu pedału sprzęgła swiadczy o uszkodzeniu łozyska oporowego lub zespołu sprzęgła, ostatnio jednak spotkałem sie z przypadkiem gdzie śruby koła zamachowego sie poluzowały i po wcisnieciu pedału sprzegła był niezły łomot
powodzenia w szukaniu przyczyny
pzdr
Awatar użytkownika
bazabaza
Stały gość
Stały gość
Posty: 484
Rejestracja: pn 14 lut, 2005 10:54
Lokalizacja: Rybnik

sprawdziłem wszytko pokolei i nic dalej to samo wymienie jeszcze płyn (może to wina puchnącego płynu )
Doładowanie jest jak narkotyk za pierwszym razem najlepsze później wydaje sie tylko słabsze i słabsze ...więc musisz ładować więcej!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Napęd”