Lekkie kolo zamachowe

Wszystko co tyczy się napędów. Skrzynie biegów, RWD,AWD,FWD,szpery, wały, półośki

Moderator: Moderator

Awatar użytkownika
I.T
Stały gość
Stały gość
Posty: 230
Rejestracja: śr 07 maja, 2008 22:12
Lokalizacja: Gdansk
Kontakt:

Witam,

Wkrotce laduje do swojej s14 zestaw sprzegla docisku i kolo zamachowe okolo 4.5 kg stage 2

Mam teraz pytanko czy ktos kiedys cos takiego robil? Chodzi mi o fakt poniewaz wyczytalem ze czasami przy mocno lekkim kole potrafi szarpac na jalowym i trzeba go potkrecac ?

Czy ktos moze juz mial doczynienai z tym?
W123 81` 280E 185 HP
200SX 94` 280 HP
V70 97` 2.0T AWD 225 HP

" Most important thing is not power but engine response "

Don`t say what you think cause you get Ban
Awatar użytkownika
Airbog
Stały gość
Stały gość
Posty: 448
Rejestracja: wt 15 sie, 2006 21:00
Lokalizacja: Litwa
Kontakt:

Kolega w Evo VIII ma lekkie kolo i smieszne jest, gdy czasem bez zgasniecia nie potrafi z miejsca ruszyc. Ja bym zostawil stock, bo na ulice nie potrzebujesz lekkiego, do driftu takze.
Joda
Proszę nie bić nowego
Proszę nie bić nowego
Posty: 18
Rejestracja: wt 06 maja, 2008 18:46
Lokalizacja: Poznań

Airbog pisze:Kolega w Evo VIII ma lekkie kolo i smieszne jest, gdy czasem bez zgasniecia nie potrafi z miejsca ruszyc. Ja bym zostawil stock, bo na ulice nie potrzebujesz lekkiego, do driftu takze.
Dokładnie tak . Do driftu ci nie nie przyda , oraz na ulice . Wykorzystasz to tylko przy wysokich obratach . Czytałem ze koło zamochowe dobre na 1/4 i na tor .
Awatar użytkownika
I.T
Stały gość
Stały gość
Posty: 230
Rejestracja: śr 07 maja, 2008 22:12
Lokalizacja: Gdansk
Kontakt:

Bardzo duzo ludzi w stanach poleca kola / sami modifukuja poniewaz uwazaja to za jedno z podstatowych zabiegow do sportow motorowych. Druga sprawa bedzie nauczenie sie na nim jezdzic ale efekty sa imponujace.


Wracajac do tematu czy ktos wie jak to z biegiem jalowym?
W123 81` 280E 185 HP
200SX 94` 280 HP
V70 97` 2.0T AWD 225 HP

" Most important thing is not power but engine response "

Don`t say what you think cause you get Ban
Awatar użytkownika
DarekAMS
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 171
Rejestracja: czw 09 lip, 2009 22:53
Lokalizacja: AutoManiaSłupsk
Kontakt:

Jakie koła macie i jak się sprawują w nyskach ?
Ja przy okazji zmiany skrzyni (dzisiaj) zamierzam dać swoje do stoczenia i wyważenia , robił już tak ktoś z Was ?
P.s
Takie koło daje więcej w dolnym zakresie obrotów a na wyższych obr. pogarsza osiągi.
Stratę na górze nadrabia się ostrymi wałkami rozrządu ;)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Napęd”