300zx problem z obrotami

intercooler, orurowania, filtry powietrza, bovy,

Moderator: Moderator

Slawex
Proszę nie bić nowego
Proszę nie bić nowego
Posty: 2
Rejestracja: ndz 20 kwie, 2008 18:14

witam wszystkich , nie zjebcie mnie za to ze zakladam temat nowy , nie moglem znalezc nic na ten temat , mianowicie , problem jest taki ze silnik po odpaleniu ma bardzo niskie obroty i w koncu gasnie , wczesniej mial niskie ale nie gasl znalazlem ze to moze byc taki zawor od powietrza cos z ssaniem chyba nazywalo sie to auxiliary air valve for 300zx nie moglem znalezc tego nigdzie , kupilem uzywane , podobno dobre , nie wiem na jakiej zasadzie on dziala bo stary podlanczalem pod aku i nic sie nie dzialo , wyglada to jak elektro zawor otwierajacy przplyw powietrza ale nei otwiera go albo sie myle z tym zaworem ma jedna wtyczke przypieta przed nim byl drugi zawor z dwiema on dziala, zalozylem to i jest dalej zle , auto po odpaleniu zaraz gasnie , jak przytrzyma sie pedal gazu to tak 2tys obr chodzi chwile potem spada az zgasnie nie wiem co jest , chodzi strasznie nie rowno , jak juz go zagrzeje to ma troche niskie obroty ale da sie jechac nie gasnie , ale pow 3tys obr to juz nei przyspiesza prawidlowo tylko jakby dlawi sie puszcze gaz spadnie do 2500 i przyspiesza dalej do 3tys
o co tu chodzi
radeklwh

wiec tak
posprawdzaj wtyczki czy nie zasniedziale sa
sprawdz silnik krokowy.. ustaw wolne obroty moze najpierw z odlaczonym krokowcem
sprawdz TPS czy masz dobrze ustawiony
sprawdz przeplywke
cisnienie na listwie paliwowej (filtr paliwa nowy?)
...
lista sprawdzania dluga wiec voltomierz w reke i lecisz pod maske
ODPOWIEDZ

Wróć do „Układ dolotowy”