Montaz grzybka hks

intercooler, orurowania, filtry powietrza, bovy,

Moderator: Moderator

Animal
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 87
Rejestracja: pt 11 wrz, 2009 10:49
Lokalizacja: W?growiec
Kontakt:

Witam! zakupilem grzybka hks i teraz pytanko czy montowal juz z was go ktos do ca18det?? podzielcie sie info jak go zamontowaliscie lub zapodajcie jakis namiar lub link do odpowiedniej redukcji na przeplywomierz co by za duzo rzezby nie bylo z podlaczeniem tego Help hehe :lol:
Awatar użytkownika
domino
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 2824
Rejestracja: ndz 31 sie, 2008 09:34
Lokalizacja: złotów

kupiłeś nowy czy uzywke jak nowy to gdzie kupiłeś
Zdrowaś turbino, powietrzaś pełna, gaz z Tobą Błogosławionaśty między kolektorami i błogosławiony owoc żywota twojego moment. Święta turbino, matko mocy, módl się za nami wolnymi, teraz i w godzinę braku wachy amen.
Awatar użytkownika
Dasiek
Redaktor
Redaktor
Posty: 957
Rejestracja: czw 19 mar, 2009 21:38
Lokalizacja: Kraków

Jaka średnica montażowa ??
Kupujesz adapter na filtr stożkowy, silikon zbrojony do Turbo, dwie opaski zaciskowe i gotowe :)
Animal
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 87
Rejestracja: pt 11 wrz, 2009 10:49
Lokalizacja: W?growiec
Kontakt:

Nio ze tak powinno to wygladac to wiem tylko mialem problem ze znalezieniem adaptera i nie znalazlem zamowilem adapter pasujacy pod otwory ladnie ale srednica montazowa stozka 76 a moj ma 80mm wiec jakas przejsciowke oblukuje.... a zda egzamin lacznik silikonowy o wym 90 z jednej strony z drugiej 80mm? 80 na adapter i zacisnac opaska a 90 na grzyba i tez zacisnac opaska?? wtedy wymiar grzyba biore razem z gruboscia plastiku i wychodzi 85mm i wloze w silikon da to rade?? czy wie moze ktos gdzie znajde magiczne przejscie z76 na 80?? pozdro pozrdo
BARTI
Proszę nie bić nowego
Proszę nie bić nowego
Posty: 18
Rejestracja: wt 15 lut, 2011 22:50
Lokalizacja: Częstochowa

nie trzeba żadnych magicznych przejściówek tylko silikon pasujący do adaptera, filterek się wciśnie i skręć opaskami, ja tak mam i widziałem 2 inne nysy tez tak to zamontowane
Animal
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 87
Rejestracja: pt 11 wrz, 2009 10:49
Lokalizacja: W?growiec
Kontakt:

No i tez tak kurcze zrobilem:)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Układ dolotowy”