bov gresddy nie trybi POMOCY

intercooler, orurowania, filtry powietrza, bovy,

Moderator: Moderator

Awatar użytkownika
wściekłysłowik
Proszę nie bić nowego
Proszę nie bić nowego
Posty: 16
Rejestracja: ndz 06 wrz, 2009 14:13
Lokalizacja: woj. Opolskie
Kontakt:

Mam bova greddy rz wsadzilem go miedzy turbo a IC przewód od podcisnienia wpuscilem przy kolektorze ssacym efekt jest taki że bova nie słychać. Dobrze go wsadzilem czy jakoś inaczej trzeba?
dejwi
Proszę nie bić nowego
Proszę nie bić nowego
Posty: 15
Rejestracja: sob 21 sie, 2010 00:48
Lokalizacja: Kielce

Daj jakies foto bo chyba tez mam takiego i u mnie dziala ale dzwiek bez szalu, a regulowales go wogule?
Awatar użytkownika
wściekłysłowik
Proszę nie bić nowego
Proszę nie bić nowego
Posty: 16
Rejestracja: ndz 06 wrz, 2009 14:13
Lokalizacja: woj. Opolskie
Kontakt:

foto nie mam ale jest wpiety tak jak to opisalem, nie jestem pewny gdzie jest regulacja - to ta sruba na gorze bova? jesli tak to krecilem ją i zero reakcji. jakie musi byc cisnienie zeby bov zaczal szalec?
Awatar użytkownika
maciu$
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 83
Rejestracja: śr 28 lip, 2010 16:46
Lokalizacja: Białystok
Kontakt:

Cyknij fotę jak masz podciśnienie puszczone, ja wpinałem się przez trójnik i też mi psikać nie chciało, pozamieniałem podciśnienia w trójniku miejscami i bangla. BOV daje oznaki życia nawet na wolnych obrotach.
Obrazek
Awatar użytkownika
wściekłysłowik
Proszę nie bić nowego
Proszę nie bić nowego
Posty: 16
Rejestracja: ndz 06 wrz, 2009 14:13
Lokalizacja: woj. Opolskie
Kontakt:

teraz jest juz za pozno, poniewaz jestem za granica, kolejny urlop szukuje mi sie dopiero na poczatek 2013r :( wiec dopiero wtedy bede mogł zrobic foty i cokolwiek przy nysce...
Jesli macie foty swoich BOV'ow jak to jest podpiete i gdzie dokladnie idzie podcisnienie to chetnie obejrze a jak wroce do PL to zaczne dzialac ze swoim
ODPOWIEDZ

Wróć do „Układ dolotowy”