jaki intercooler

intercooler, orurowania, filtry powietrza, bovy,

Moderator: Moderator

Troll

Koledzy jaki intercooler jest potrzebny zeby pozniej go znow nie zmieniac.
jakie parametry(wymiary) ma spelniac by nie brakowalo mocy ?
nie chce wrzucic czegos co za jakis czas znow bedzie trzeba zmienic bo okaze sie za maly.
rozmawiamy o sr20det ktore w planach ma byc dlubane .do ilu? nie wiem ,ogranicza mnie pieniadze bo wyobraznie mam duza...
Awatar użytkownika
Barni
Stały gość
Stały gość
Posty: 322
Rejestracja: śr 17 mar, 2004 16:47
Lokalizacja: Olsztyn

jak planujesz podnes moc to odezwij sie do pajaka2444 on ma zajebiste FMIC on na pewno ci wystarczy(jest b. duzy) i bedzie bardzo dobrze wygladal
Troll

nie chodzi o to by kupic drogo od kogos . chce sie dowiedziec jaki rozmiar intercoolera pasuje do jakiej mocy .jakie mam miec parametry tj. dlugosc ,szerokosc i grubosc .srednice otworow etc.
mozna przerobic z innego auta lub sciagnac za niewielkie pieniazki .
Awatar użytkownika
Barni
Stały gość
Stały gość
Posty: 322
Rejestracja: śr 17 mar, 2004 16:47
Lokalizacja: Olsztyn

to moze powiedz nam w jaka moc celujesz,bo tak to mozna zgadywac
mozna powiedziec ze jak chcesz zwiekszac moc to im wiekszy tym lepszy,ale pamietaj ze wiekszy bedzie dawal wiekszego laga
Troll

wiesz ciezko jest okreslic moc bo zawsze bedzie malo
tyle co wytrzyma serja bez kucia
350-400KM
Awatar użytkownika
ToM
Postojebca
Postojebca
Posty: 1009
Rejestracja: czw 24 lip, 2003 15:03
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Tak jak ktos juz wspomnial od Pajaka bedzie ok, nie sa one drogie. No i chyba w tej cenie nie znajdziesz nic ciekawszego. Mozesz jeszcze pomyslec nad IVECO, ale jak kupisz z plastikowymi EndTankami lub z wyprowadzeniami w dziwne strony - przyjdzie ci obspawac nowe EndTanki i wcale nie musi to wyjsc duzo taniej. A jak juz chcesz naprawde jakis super "profesonalizm" to jedziesz do firmy tuningowej ktora wykonuje IC i wtedy zobaczysz ceny :mrgreen:
Awatar użytkownika
Maciek VMax
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 108
Rejestracja: sob 19 lut, 2005 19:18
Lokalizacja: Piaseczno okolice

Proponuję przejżeć ofertę RPM http://www.rpmotorsport.pl/index.php?cP ... 1043c8cce8
Dobre ceny moim zdaniem.
GO FAST.... OR GO HOME.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Układ dolotowy”