KLIMA W 200SX

chłodnice wody, chłodnice oleju, oleje, termostaty itp.

Moderator: Moderator

ronin

mam pytanko , czy ktoś już kiedyś próbował zamontować klimę do 200 S-13. Chodzi mi o klimę nie fabryczną , tylko tzw. dokładaną. Jak coś wie tzn. czy jest to możliwe , ile kosztuje i gdzie montują , to proszę o info.
Awatar użytkownika
Karrlos
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 1402
Rejestracja: pn 26 sty, 2004 22:22
Lokalizacja: Gdańsk

ronin pisze:mam pytanko , czy ktoś już kiedyś próbował zamontować klimę do 200 S-13. Chodzi mi o klimę nie fabryczną , tylko tzw. dokładaną. Jak coś wie tzn. czy jest to możliwe , ile kosztuje i gdzie montują , to proszę o info.
Jarkowy ma chyba całą klimę do S13.
EMWU is dead
ronin

Wiesz co bardziej mi chodzi o taki warsztat , który dokłada klimy do różnych
aut. Są takie zestawy klimatyzatorów, wszyscy o tym słyszeli ale nikt nie widział ( ja też )
Bo jeżeli chodzi o klimę wyciągniętą z auta - to musiałaby być z pewnego źródła - bo to może być nie ciekawa sprawa - kiedyś naprawiałem klimę w Saabie 900 - i za naprawę w tym jeden przewód zapłaciłem 3000 zł.
sajgon

Mhm nie wiem skad jestes ale w gda jest taka firma na slowackiego. Zakladali ziomkowi klime do nissana sunny i jak narazie przez 3 lata wszystko jest ok.
Awatar użytkownika
biernik
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 103
Rejestracja: czw 24 cze, 2004 22:33
Lokalizacja: g. śląsk
Kontakt:

u nas kosztuje okolo 5000PLN to jest kolo katowic. ale jak co to mam kompletną do s14 na chodzie. tylko wymontuje za jakis miesiąc.
takich ludzi jak ja nie sieje sie jak zboze i nie zbiera kombajnem
ronin

To jak ją wymontujesz to daj znać to ją od Ciebie odkupię.
Awatar użytkownika
biernik
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 103
Rejestracja: czw 24 cze, 2004 22:33
Lokalizacja: g. śląsk
Kontakt:

ok juz niedługo
takich ludzi jak ja nie sieje sie jak zboze i nie zbiera kombajnem
Pablo
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 71
Rejestracja: pn 06 wrz, 2004 10:26

ronin pisze:To jak ją wymontujesz to daj znać to ją od Ciebie odkupię.
Ronin, Biernik ma S-14 a ty S-13 jesteś pewien, że ta klima będzie do ciebie pasować :o
ODPOWIEDZ

Wróć do „Układ chłodzenia, ciecze”