Motodoktor/dodatki do oleju

chłodnice wody, chłodnice oleju, oleje, termostaty itp.

Moderator: Moderator

BeNeK
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 80
Rejestracja: ndz 07 sie, 2011 17:07
Lokalizacja: Ck

borimichal, a jaki olej byś proponował ? Obecnie mam Total Quartz 5w40 . Zalać jakiegoś millersa czy coś podobnego do tego LM którego parę postów wyżej wrzucił Tigra ?
Ostatnio zmieniony pn 28 paź, 2013 16:06 przez BeNeK, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
borimichal
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 2728
Rejestracja: czw 29 mar, 2007 17:19
Lokalizacja: Skoczów

BeNeK pisze:borimichal, a jaki olej byś proponował ? Obecnie mam Total Quartz 5w40 . Zalać jakiegoś millersa czy coś podobnego do tego LM którego parę postów wyżej wrzucił Tigra ?
ja do zwyklych wozow to zazwyczaj leje byle ścierwo ktore akurat mam po ręką ;)
przy nastepnej wymianie poprostu sprobuj zalac jakiego polsyntetyka innej firmy,jak sie uciszy to super-ale ja go nei słysze i nie wiem czy on juz klepie ostatkiem sił czy poprostu go slychac.
Poczytaj troche o tym oleju ktory wrzucil tigra,o zwyklym motodotorze i ceramizeru-wtedy zrozumiesz co jest czym i co ewentualnie moze Ci pomoc.

Trzeba sie troche wysilic,a nie polegac tylko na informacjach z for internetowych.
co by bylo gdybym sie kompletnie na tym nie znał,a sprawial wrazenie ze sie znam i kazal nalac Ci jakiegos gowna ktory zniszczy Ci silnik?wlałbyś ? ;)


ps-nie zebym twierdził ze sie znam
BeNeK
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 80
Rejestracja: ndz 07 sie, 2011 17:07
Lokalizacja: Ck

borimichal, Zbieram raczej informacje :P A info o ceramizerze naczytałem się dużo i co użytkownik to inna opinia :) Ale zdecydowałem ze tego nie zalewam i potestuje rożne oleje :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Układ chłodzenia, ciecze”