Przewody chłodnicze z AliExpress - ktoś kupił?

chłodnice wody, chłodnice oleju, oleje, termostaty itp.

Moderator: Moderator

laser
Stały gość
Stały gość
Posty: 246
Rejestracja: czw 23 lip, 2009 12:02

Witam,

Czeka mnie wymiana przewodów chłodniczych w moim 240sx, S13 (silnik KA24e).
Czy ktoś może kupował komplet takich rur z AliExpress? Jeśli tak, to mógłbym prosić o opinie, odnośnie jakości, prawidłowych kształtów, czasu oczekiwania na przesyłkę, itp?

To przykładowa oferta: http://www.aliexpress.com/item/Silicone ... 9ac5de6709
240sx s13
Awatar użytkownika
Tofik
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 187
Rejestracja: ndz 17 lis, 2013 12:57
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

dokładnie te do SR'a będą u mnie w przyszłym tygodniu. Właśnie od tego sprzedawcy bralem, oni są producentem, mają swoją fabrykę i w zasadzie zrobią co chcesz i w jakim kolorze chcesz :) Będę się mógł dokładnie wypowiedzieć po weekendzie jak przyjdą. Co do czasu dostawy, to jak bierzesz kurierem jakimś np DHL to jest ok tydzień, chociaż ostatnio kolektor szedł mi 4 dni od zamówienia.
Awatar użytkownika
Binio_
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 4685
Rejestracja: wt 30 maja, 2006 01:19
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Niałem i mam jeszcze do SRa i było wszystko spoko :)
laser
Stały gość
Stały gość
Posty: 246
Rejestracja: czw 23 lip, 2009 12:02

Dziękuje bardzo wszystkim za odpowiedzi.

Na zdjęciu i w opise wygląda wszystko ok, więc zapytałem, bo gdzieś w komentarzach kupujący chwypatrzyłem 'Wyglądały na brude (zakurzone), poza tym ok" i się zastanawialem czy na pewno nowe.

Przy okazji jedno pytanie: w opisie jest informacja, że przewody pasują do całej listy samochodów/silników: S13/S14, CA, KA, SR. Słyszałem, ze Nissan dobrze nadaje się ma swapy, ale czy to możliwe, że wystarczy odkręcić opaski przy silniku, wyjąć KA, wstawić SR, dokręcić opaski i wszystko będzie pasowało? :-)
240sx s13
Awatar użytkownika
Binio_
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 4685
Rejestracja: wt 30 maja, 2006 01:19
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Nie do końca.
Górne mocowanie w CA i SR są po różnych stronach, dół podchodzi tak samo jeszcze.
laser
Stały gość
Stały gość
Posty: 246
Rejestracja: czw 23 lip, 2009 12:02

Chodzi o górne mocowanie silnika czy przewodów chłodniczych?

Generalnie to chciałem zapytać, czy przewody chłodniczne oferowane na Aliexpresie reczywiście będą pasować do wszystkich wymienionych w opisie samochodów/silników S13/S14/S15 CA/KA/SR.

Pozdrawiam, ml
240sx s13
ODPOWIEDZ

Wróć do „Układ chłodzenia, ciecze”