INSTALACJA KLIMY

chłodnice wody, chłodnice oleju, oleje, termostaty itp.

Moderator: Moderator

differ

Mam pytanko, czy da się zainstalowac klimatyzacje do 200sx jesli w obecnej chwili jej nie ma i nie było (tzn. myślałem o używanych częściach z klimatyzowanego 200sx, albo innego, jak nie, moga byc nowe) i zamontowaniu ich do bezklimatyzowanego Nissana 200sx. Jesli jest taka mozliwośc to jak przedstawiała by sie ona cenowo? Z gory dzieki za odpowiedz.
navidar

Wlasnie, ja tez nie mam, jestem tu nowy, naczytalem sie ze latem bedzie piekielko. Teraz to sie dogrzewa ale co bedzie jak laseczki beda prawie nagie chodzily? Dla mnie nie problem, rozbiora sie bardziej ale jestem wstydliwy a nie moge przyciemnic szybek tak jakbym chcial.
differ

A wiec jest nas dwoch i czekamy na odp. :)
Awatar użytkownika
200sx
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 125
Rejestracja: śr 08 paź, 2003 12:20
Lokalizacja: Warszawa

da sie - wszystko sie da. Ja mialem instalowana dodatkowa po wyjechaniu z salonu ale to bylo 13 lat temu ;)
r4 turbo jest super, a V10 bi-turbo...
differ

A jak wygladalby koszt w chwili obecnej - to mnie interesuje. A tak z ciekawosci ile dales wtedy jesli cokolwiek kojarzysz.
Awatar użytkownika
Karrlos
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 1402
Rejestracja: pn 26 sty, 2004 22:22
Lokalizacja: Gdańsk

differ pisze:A jak wygladalby koszt w chwili obecnej - to mnie interesuje. A tak z ciekawosci ile dales wtedy jesli cokolwiek kojarzysz.
Zaedzwoń do Czika i zapytaj ile chce za kompletną klimę.
Potem dolicz nabicie i zamontowanie - zakłady "klimatyczne". Chyba że chcesz sam lub z kolegą to taniej.
EMWU is dead
Micz

klima w pełni sprawna kosztuje ok 800-1000 PLN, założenie jej nie jest proste i też solidnie kosztuje
Pablo
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 71
Rejestracja: pn 06 wrz, 2004 10:26

Jeżeli pojedziesz do warsztatu klimatycznego to koszt montażu jes około 1200 pln. Ja zamontowałem swoją za 300 PLN + nabicie. Największy problem przy montażu to zdjęcie deski.
differ

Oka wielkie thx, raczej jesli mialbym robic to chyba w jakims warsztacie - jesli to nie jest takie proste jak mowicie - chociaz jakby byla jakas prosta instrukcja vel. manual to by sie zrobilo z kumplem, hehe. Czyli podsumowujac ok. 1300-1500 jak samemu, ok. 2200-2500 jak w warsztacie. Rozumiem i jeszcze raz dziekuje za orientacje.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Układ chłodzenia, ciecze”