Klimatyzacja - jej elementy ??

chłodnice wody, chłodnice oleju, oleje, termostaty itp.

Moderator: Moderator

Awatar użytkownika
Pio
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 87
Rejestracja: śr 12 paź, 2005 17:06
Lokalizacja: Wawa
Kontakt:

Moje aut mialo kiedys klime. Mam kompresor, chlodnice, jakas puszzke przypominajaca cewke przed chlodnica i to wszystko co widze.

Co jeszcze jest potrzene zeby klima dzialala ??

Nie ma zadnych przewodow. Czy ona ma szanse odpalic po napelnieniu i odpowiednim podlaczeniu ??
Najtansze panweki ACL RACING, SPRZEGLA EXEDY, OLEJE MOTUL, TARCZE ATE POWERDISC, KLOCKI FERODO DS PERFORMANCE, ZAWIESZENIA KONI oraz WEITEC +plus duzo duzo innych. Bezkonkurencyjne ceny !!! ABSOLUTNIE ZAWSZE !!!

http://WWW.POWER-TUNING.PL
Assassin
Stały gość
Stały gość
Posty: 218
Rejestracja: czw 10 mar, 2005 00:04
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

podjedz do jakiejs firmy zajmujacej sie klimatyzacjami, niech obejrza co masz i czego potrzebujesz... u mnie niby byla tylko do nabicia ale chlodnice musialem wymieniac... tak przez internet ciezko stwierdzic :)
Awatar użytkownika
Piotr Jankowski
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 83
Rejestracja: sob 22 paź, 2005 01:52
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

www.ars.net.pl - polecam tego Pana! Widze, ze jestes z Warszawy, takze mozesz do niego podjechac, napewno pomoze. Warsztat miesci sie w Nadarzynie.
Awatar użytkownika
Pio
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 87
Rejestracja: śr 12 paź, 2005 17:06
Lokalizacja: Wawa
Kontakt:

Wszystko spoko wszystkim dzieki, tylko pytanie dotyczy jakie w ogle sa elementy klimy w sxie ?? czego jeszcze pownienem i gdzie poszukac. Wymienilem to co sam widze.
Najtansze panweki ACL RACING, SPRZEGLA EXEDY, OLEJE MOTUL, TARCZE ATE POWERDISC, KLOCKI FERODO DS PERFORMANCE, ZAWIESZENIA KONI oraz WEITEC +plus duzo duzo innych. Bezkonkurencyjne ceny !!! ABSOLUTNIE ZAWSZE !!!

http://WWW.POWER-TUNING.PL
Awatar użytkownika
drv
Stały gość
Stały gość
Posty: 208
Rejestracja: ndz 27 lis, 2005 18:01
Lokalizacja: Czeladź
Kontakt:

Przewody dwa jeden gróbszy drugi cieńszy i nagrzewnica w samochodze w puszce za schowkiem, plus troche elektryki.

A masz włącznik klimki na desce w samochodzie :?:
200SX RS13 CA18DET T25 + 2 cale przelot
Wywalony ABS
Wywalony środek:)
Pablo
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 71
Rejestracja: pn 06 wrz, 2004 10:26

Polecam serwisówkę tam jest wszystko - ja na jej podstwie skompletowałem swoją. jakby co to klepnij mail - prześlę Ci stronke.
Krzychu188

Witam ja mam taki problem z klima w nissanie primera P11 2000ccm TD ze chwile pochodzi i sie wylącza na dluższy czas i nieiwiem co jest powodem moze ktos wie
Po0zdrawiam Krzychu188

[ Dodano: Nie Lip 09, 06 13:17 ]
Witam ja mam taki problem z klima w nissanie primera P11 2000ccm TD ze chwile pochodzi i sie wylącza na dluższy czas i nieiwiem co jest powodem moze ktos wie
Po0zdrawiam Krzychu188
ODPOWIEDZ

Wróć do „Układ chłodzenia, ciecze”