POMPA CZY WACHA ??

Wtryski, regulatory ciśnienia, pompy paliwa, przewody, filtry

Moderator: Moderator

Awatar użytkownika
BUGALUS
Stary Wyjadacz
Stary Wyjadacz
Posty: 757
Rejestracja: czw 24 maja, 2007 20:58
Lokalizacja: pruszcz gdanski

witam nysę ujeżdżam co 2 tyg. ostatnio wszycho ok w piątek zalałem jak zawsze na lukoil i dziwna sprawa nysa lata ale na 3,4,5 biegu nie może przekroczyc 4 tysia. obrota chyba że delikatnie dam gazu wtedy się kręci dalej dolałem wachy na lotosie jakby trochę lepiej ale później znowu to samo przy tych 4 to jakby delikatnie szarpało i nie cięgnie ! filtr niedawno wymieniany może już czas na wallbro ? z góry dzięki za pomoc
PiotrekŁDZ
Prime Druciarz
Posty: 1598
Rejestracja: sob 18 kwie, 2009 19:47
Lokalizacja: Łódź

Na warlbro nigdy za wcześnie. Objawy wskazują na pompe...
Ostatnio zmieniony ndz 10 paź, 2010 15:24 przez PiotrekŁDZ, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
TiGRA
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 1777
Rejestracja: pt 06 lip, 2007 11:17
Lokalizacja: Kórnik /k. Poznania
Kontakt:

pompa jak nic... ale jak masz watpliwości to załóż sobie manometr do cieczy przed listwę paliwową i zobaczysz ile podaje pompa :wink: :D
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym dniu następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
Awatar użytkownika
BUGALUS
Stary Wyjadacz
Stary Wyjadacz
Posty: 757
Rejestracja: czw 24 maja, 2007 20:58
Lokalizacja: pruszcz gdanski

czy ta zdechnięta pompa zrobi jeszcze z 500km czy lepiej ja od razu wymienic ??
Awatar użytkownika
kosmaty_
-#Klubowicz
-#Klubowicz
Posty: 988
Rejestracja: sob 20 cze, 2009 21:47
Lokalizacja: Kutno k. Łodzi

Ja dziś miałem identyczne efekty po tym jak mi zdmuchnęło dolot za przepływką i dostawało mnóstwo lewego powietrza :mrgreen: także to też możesz zobaczyć ;)
Awatar użytkownika
TiGRA
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 1777
Rejestracja: pt 06 lip, 2007 11:17
Lokalizacja: Kórnik /k. Poznania
Kontakt:

BUGALUS pisze:czy ta zdechnięta pompa zrobi jeszcze z 500km czy lepiej ja od razu wymienic ??
Może, ale nie musi... poza tym radzę tak nie jeździć...
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym dniu następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
Awatar użytkownika
m0rr1s
Postojebca
Postojebca
Posty: 1079
Rejestracja: wt 15 sty, 2008 20:25
Lokalizacja: od o. Rydzyka
Kontakt:

poza tym wedlug mnie lukoil to straszny syf, kiedys dwusetka nie miala sily sie od dystrybutora odkulać po tankowaniu....
Nissan will get you through times with no money better than money will get you through times with no Nissan.
Obrazek
xree
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 186
Rejestracja: czw 26 kwie, 2007 06:00
Lokalizacja: Polkowice/Lubin
Kontakt:

O ile to pompa to pewnie się jeszcze potoczy z 500km :) tylko pytanie czy tłoki wytrzymają :P
Tel.kom. +48-696-003-667(godz. 10-20)/gg 872468 - jeżeli nie odbieram 2-3 razy z rzędu w jakimś odstępie czasu proszę wysłać SMS-a
NISTUNE/CZIPY
CZĘŚCI S13/S14/R32/R33/R34/Z32/Q45
SPRZEDAŻ RATALNA !!!!!
Awatar użytkownika
TiGRA
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 1777
Rejestracja: pt 06 lip, 2007 11:17
Lokalizacja: Kórnik /k. Poznania
Kontakt:

będzie sucho i spłyną :D
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym dniu następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
Awatar użytkownika
erison
Postojebca
Postojebca
Posty: 1619
Rejestracja: śr 06 sie, 2008 21:42
Lokalizacja: Bydgoszcz

A manometr w Castoramie czy innym Obi to całe 30 zł i wiesz czy już pora pożegnać się z pompą serią i na przyszłość do weryfikacji walbro - jak znalazł.
Awatar użytkownika
TiGRA
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 1777
Rejestracja: pt 06 lip, 2007 11:17
Lokalizacja: Kórnik /k. Poznania
Kontakt:

:above: Święte słowa :above:
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym dniu następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
Awatar użytkownika
BUGALUS
Stary Wyjadacz
Stary Wyjadacz
Posty: 757
Rejestracja: czw 24 maja, 2007 20:58
Lokalizacja: pruszcz gdanski

przepływka jest przykręcona bo mam zabudowę na stożka , będzie wallbro ale czy coś muszę ustawiac czy po prostu wkładam i śmigam na wallbro ??
Awatar użytkownika
borimichal
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 2728
Rejestracja: czw 29 mar, 2007 17:19
Lokalizacja: Skoczów

wkładasz i działa
Awatar użytkownika
BUGALUS
Stary Wyjadacz
Stary Wyjadacz
Posty: 757
Rejestracja: czw 24 maja, 2007 20:58
Lokalizacja: pruszcz gdanski

i zapomniałem dodac jak padaczka stoi tydzień nieruszana to trzeba pokręcic aby zapaliła potem pali jak zawsze od strzała
ODPOWIEDZ

Wróć do „Układ paliwowy”