porównanie walbro 255 a Deatschwerks 255 LPH

Wtryski, regulatory ciśnienia, pompy paliwa, przewody, filtry

Moderator: Moderator

Awatar użytkownika
utratny
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 52
Rejestracja: pt 13 lut, 2009 00:30
Lokalizacja: Częstochowa
Kontakt:

Witam .

Zna ktoś ta pompę ??? ma ktoś to u siebie w baku ???

http://allegro.pl/pompa-paliwa-255lph-d ... 29627.html

Warto kupić zamiast Walbro ???

Opis na aukcji obiecujący , ale wiadomo to marketing :)

Proszę o opinie i porównania.

pozdrawiam
Ostatnio zmieniony wt 27 mar, 2012 19:09 przez utratny, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
artoor200sx
Stary Wyjadacz
Stary Wyjadacz
Posty: 804
Rejestracja: pt 11 wrz, 2009 10:39
Lokalizacja: ZKL Gąskowo ;)

ja mam u siebie taka :

http://www.pompy-paliwa.pl/p/2/117/pomp ... aliwa.html

I musze przyznac ze daje sobie dobrze rade , jezdze na niej juz pol roku .

Tu masz troche wiecej :

topics13/pompy-paliwapl-vt19376.htm?highlight=pompy
...:: Gdy Ci smutno jest ogromnie , kup pół litra przyjedz do mnie ::...
Awatar użytkownika
utratny
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 52
Rejestracja: pt 13 lut, 2009 00:30
Lokalizacja: Częstochowa
Kontakt:

ja mam sr w s13tce i podstawowe mody , ic, wydech, dolot itd takżę nie wiem czy wyda mi ta pompa.

Problemu by nie było gdyby w Drift shopie mieli od ręki , ale dopiero czekają na dostawę a tu w niedzielę trening na wyrazowie się szykuje.

PS może ma ktoś Walbro do sprzedania , kupił ale jeszcze nie zamontował , odkupię w środę jak DS będą milei dostawę :)
Kiepuczi
Proszę nie bić nowego
Proszę nie bić nowego
Posty: 8
Rejestracja: wt 28 lip, 2009 20:04
Lokalizacja: Puławy

Deatschwerks w porównaniu do Walbro to całkiem inna jakość , pompa przede wszystkim jest wydajniejsza o ok 20% w porównaniu do Walbro. Każdy zapewne wie ze wydajność pompy spada wraz ze wzrostem ciśnienia Obaj producenci podają wydajność roboczą przy 40 PSI to taki marketing ale realnie w samochodach z turbo jak Nissan, Evo czy Subaru mamy 5,5-6 bar tj 80-90 PSI . DW200 jest w stanie pompować dalej ponad 180 lph zapewniając stabilne ciśnienie na wyższych obrotach . Spadki wydajność są dużo mniejsze niż konkurencyjna walbro które dla porównania podaje poniżej 150 lph @ 90 PSI

Pompa ma całkiem inną ulepszoną konstrukcję membrany co pozwala na dużo cichsza prace no i 2 lata gwarancji w Polsce.

Prawdziwym kozakiem obecnie na rynku pomp jest wewnętrzna pompa Aeromotive Stealth 340lph (340lph @ 40 PSI) , konstrukcyjnie przypomina walbro i DW , pompa wydajniejsza od Boscha 044 jest w stanie podać ponad 200 lph przy 90 PSI , starcza do projektów 600 hp+
Ostatnio zmieniony sob 07 kwie, 2012 11:58 przez Kiepuczi, łącznie zmieniany 2 razy.
Autoryzwany dystrybutor ACT, Exedy Racing, Racelogic, Hawk Perormance, Cometic, Mocal and more..
www.topendpower.pl
ODPOWIEDZ

Wróć do „Układ paliwowy”