Wtryskiwacze RB25

Wtryski, regulatory ciśnienia, pompy paliwa, przewody, filtry

Moderator: Moderator

Awatar użytkownika
Andy
Postojebca
Postojebca
Posty: 1477
Rejestracja: wt 05 kwie, 2011 02:51
Lokalizacja: Legnica
Kontakt:

WItam, mam kilka pytan odnosnie wtryskow, pytania dla niektorych beda banalne albo nawet i glupie, ale niestety mi one niszcza glowe :D

po pierwsze to szukam wtryskow do RB25det (side feed jak si nie myle) jakies 550cc lub nieco wieksze... - 750 to juz chyba troszke za duze ale moze znajdzie sie cos pomiedzy.. celuje tak w granice 360 - 430 KM
i tu pytanie do Was, czy znacie jakies strony gdzie mozna za takimi sie rozejrzec
oczywiscie pomijam tu ebay, allegro itp... bo bardziej zalezalo by mi na PEWNYM produkcie ktory kupie i wiem ze dziala.
moze to troche smieszne ale najchetniej niechcialbym przekraczac 2000zl jesli to mozliwe w ogole bo nie do konca wiem jakie sa ceny..
wiem ze Wtryskiwacze Deatschwerks w granicach 2500zl jest i tu sie moja wiedza konczy...

druga sprawa jest taka - czy jak kupie wtryski do rb25 to co z wtyczkami? czy pasuja seryjne czy trzeba jakos przerabiac? a moze przelutowac cos?

i ostatnie pytanie ktore moze sie wydac nieco glupie dla niektorych
- czy jak do seryjnego niewystrojonego silnika bede zakladal kol. ssacy i listwe a przy okazji zaloze wtryski dajmy na to te 550cc... to czy nie bedzie zadnych problmow z dzialaniem? i czy seryjny komp ogarnie?

nie interesowalem sie tym tematem za bardzo, dlatego nie do konca ogarniam ten temat... tak wiec pytam was i prosze o wyrozumialosc a jesli cos wydaje sie smieszne w tym co napisalem to prosze o wytlumaczenie bo bardzo zalezy mi na zrozumieniu wszystkiego na przyszlosc - jak to z tymi wtryskami jest? :D

z gory dzieki za informacje
Ostatnio zmieniony czw 25 paź, 2012 01:03 przez Andy, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
As I lay rubber down the street, I pray for traction I can keep,
but if I spin and begin to slide, please dear god, protect my ride.
-Amen
Awatar użytkownika
Draxan
Postojebca
Postojebca
Posty: 1642
Rejestracja: czw 23 cze, 2011 20:52
Lokalizacja: UK - Bridgend / PL - Kraków
Kontakt:

na moim forum 300ZX w UK strasznie marudza ze te Deatschwerks to straszne dziadostwo, wiec przemysl to ;) . Pomysl moze o JETS , nie sa jakos strasznie drogie.

PS. nie wiem co Ci przeszkadza kupowanie na eBay, polowa mojego auta jest z eBaya :P :D
Awatar użytkownika
Andy
Postojebca
Postojebca
Posty: 1477
Rejestracja: wt 05 kwie, 2011 02:51
Lokalizacja: Legnica
Kontakt:

nie chodzi o samo kupowanie bo tez duzo rzeczy biore z Ebay ale poprostu o pewnosc ze bede mial wszystkie wtryski dzialajace
Obrazek
As I lay rubber down the street, I pray for traction I can keep,
but if I spin and begin to slide, please dear god, protect my ride.
-Amen
bebikom
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 62
Rejestracja: czw 18 lut, 2010 14:08
Lokalizacja: Jankówko k/Gniezna

Pamiętaj tylko, żeby wystroić kompa po takich modyfikacjach (sam seryjny tego nie ogarnie musi być świnka np. ecumaster a najlepiej jakiś stand alone Apexi, Link itp.) bo RB jest cholernie wrażliwy na zapłon i spalanie stukowe, ja raz nie wystroiłem i silnik wysadziłem :D półki popękały i kartingu na Pozaniu nie było widać :lol: a zrobiony był dolot (ic, kolektor, stożek) i wydech, nawet doładowanie nie było podniesione.
S13,S14A, SKYLINE R33, S14A+RB25DET+Wisefab+ISC - Wychodzi mi to bokiem ;)
Awatar użytkownika
Andy
Postojebca
Postojebca
Posty: 1477
Rejestracja: wt 05 kwie, 2011 02:51
Lokalizacja: Legnica
Kontakt:

no ja mam wydech 3", dolot z FMIC, narazie przespawany Ori kolekor, stozek, gruba chodnica, 2 spale, a doladowanie mam seryjnie na chwile obecna.. komp tez seria - pompa deatachwerks'a lezy i czeka na zalozenie ale stokow nie ma

czyli jednak przy zmianie wtryskow lepiej odrazu wystroic zeby pozniej cuda sie nie dzialy?

dobrze wiedizec tylko musze jakiegos kompa dorwac stan alone i ogarnac kto mi to wystroi na dolnym slasku (okolice legnicy wroclawia lubina)

moze Xree sie jeszcze w to bawi?
Obrazek
As I lay rubber down the street, I pray for traction I can keep,
but if I spin and begin to slide, please dear god, protect my ride.
-Amen
Awatar użytkownika
Draxan
Postojebca
Postojebca
Posty: 1642
Rejestracja: czw 23 cze, 2011 20:52
Lokalizacja: UK - Bridgend / PL - Kraków
Kontakt:

Zawsze mozesz na chwile pojezdzic na jakims Chipie pod mody jakie masz, ale to jest tylko pol srodek, tak czy siak strojenie czeka :) .

PS. na eBayu handluje tez bardzo duzo normalnych powaznych firm, kupuj poprostu od nich :) . Zawsze mozesz zamiast z eBay kupic bezposrednio z ich strony jak juz znajdziesz interesujacy Cie przedmiot.
Awatar użytkownika
Andy
Postojebca
Postojebca
Posty: 1477
Rejestracja: wt 05 kwie, 2011 02:51
Lokalizacja: Legnica
Kontakt:

no sie rozejrze po ebayu za czyms ciekawym tylko podpowiedzcie mi jakich firm wtryski polecacie zebym nie kupil jakiegos chinskiego shitu :D a ew cos z nizszej polki... bo nie wiem czy tak na pierwszy ogien wywalac kase na tomei, bosh, czy blitz

wspomniales cos o JETS?
Ostatnio zmieniony czw 25 paź, 2012 11:39 przez Andy, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
As I lay rubber down the street, I pray for traction I can keep,
but if I spin and begin to slide, please dear god, protect my ride.
-Amen
Awatar użytkownika
Draxan
Postojebca
Postojebca
Posty: 1642
Rejestracja: czw 23 cze, 2011 20:52
Lokalizacja: UK - Bridgend / PL - Kraków
Kontakt:

ja wzialem JETS bo mialy dobre opinie jeli chodzi o wtryski do 300zx. Na Deatschwerksy psioczyli ze do dupy.
Awatar użytkownika
Andy
Postojebca
Postojebca
Posty: 1477
Rejestracja: wt 05 kwie, 2011 02:51
Lokalizacja: Legnica
Kontakt:

powiedzmy cos takiego skoro polecasz JETS

http://www.ebay.co.uk/itm/6-550cc-JECS- ... 5645fbea6e
Obrazek
As I lay rubber down the street, I pray for traction I can keep,
but if I spin and begin to slide, please dear god, protect my ride.
-Amen
Awatar użytkownika
Draxan
Postojebca
Postojebca
Posty: 1642
Rejestracja: czw 23 cze, 2011 20:52
Lokalizacja: UK - Bridgend / PL - Kraków
Kontakt:

Ja ich nie polecam bo NIE UZYWALEM jeszcze, poprostu mówię że szukając wtryskow dla siebie wyczytalem że Deatchy ssą, a polecali JETSy, więc takie kupiłem dla siebie i czekam aż dotrą do mnie. Czy to byl dobry wybór przekonam się pewnie za parę mcy ;)
Awatar użytkownika
Andy
Postojebca
Postojebca
Posty: 1477
Rejestracja: wt 05 kwie, 2011 02:51
Lokalizacja: Legnica
Kontakt:

a no to chybaze tak :D moze ktos sie jeszcze wypowie... no ja zamawial bede prawdopodobnie za miesiac, wiec rozpoznanie robie co to ludzie mowia :D ew jak faktycznie bedzie taka bieda z roznorodnoscia to bede musial pomyslec nad czyms firmowym :\ i troche wiecej kasy wydac... + jakiegos stand alone dokupic i znalezc kogos do strojenia :[
Obrazek
As I lay rubber down the street, I pray for traction I can keep,
but if I spin and begin to slide, please dear god, protect my ride.
-Amen
ODPOWIEDZ

Wróć do „Układ paliwowy”