Pytanie o podcisnienie regulatora cisnienia paliwa

Wtryski, regulatory ciśnienia, pompy paliwa, przewody, filtry

Moderator: Moderator

Awatar użytkownika
mike_drag
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 56
Rejestracja: ndz 12 mar, 2006 14:40
Lokalizacja: Gdańsk

Witam, silnik juz pali :D,ale...
... czy podcisnienie idace wzdluz rurki powrotnej z turbiny ( woda ) wpina sie w reg cisnienia paliwa, bo ja tak wpialem i silnik sie uruchamial i od razu gasl, jak zdjalem podcisnienie to wolne obroty sa kolo 1500-1900 obr/min, ale chodzi ( zaznaczam ze mialem wczesniej dolot made in japan z tymi malymi przepustnicami w kanalach dolotowych sterowanymi podcisnieniem, ale nie moge tej rurki od podcisnienia znalesc :( )
Z gory dzieki...
S13 3city, wydech-przelot 2,5`,K&N,Koni Sport+Apex, poliuretany, blow off,ic-saab2.3T
Gsm-Tychy

Witam. Dzisiaj akurat bawiłem się przy turbince, więc ten przewód ma iść do regulatora ciśnienia paliwa, a druga strona do zaworu.
Awatar użytkownika
mike_drag
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 56
Rejestracja: ndz 12 mar, 2006 14:40
Lokalizacja: Gdańsk

Ok, to teraz jest problem, czemu gasnie? Bo tak wlasnie podlaczylem i silnik za kazdym rozruchem wykonywal kilka obrotow i potem gasl, chyba ze przytrzymalo sie go na obrotach wyzszych niz 1000 rpm

[ Dodano: Wto Wrz 26, 06 16:41 ]
Jarek respect 8) i dzieki za pomoc, wystarczylo tylko odpiac podcisnienie z regulatora cisnienia paliwa i je zaslepic, a do regulatora podpiac podcisnienie z kolektora dolotowego ( to z tylu ). Wszystko teraz gra i furczy :D ps. jak mialem odlaczony regulator cisnienia paliwa nismo wciagnal mi 25 literkow na 100km :? :lol:

[ Dodano: Wto Wrz 26, 06 16:42 ]
a ja docieram silnik, wiec jezdze spokojnie, do 2500-3000 rpm

[ Dodano: Czw Paź 19, 06 22:00 ]
jeszcze jedno pytanie, czy ktos ma tak zmienione przewody podcisnienia i czy w zwiazku z tym ma zaslepiony krociec z tylu kolektora dolotowego ( ten z ktorego zdjeto podcisnienie i podlaczono je do regulatora cisnienia paliwa) ????????????
S13 3city, wydech-przelot 2,5`,K&N,Koni Sport+Apex, poliuretany, blow off,ic-saab2.3T
ODPOWIEDZ

Wróć do „Układ paliwowy”