Widział ktoś kiedyś coś takiego?! :)

Wtryski, regulatory ciśnienia, pompy paliwa, przewody, filtry

Moderator: Moderator

Awatar użytkownika
Husar
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 106
Rejestracja: pn 25 kwie, 2005 12:17
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

No patrzcie na to dziwo :mrgreen:
Nie wiem jak to się stało, nie pytajcie. Poprostu pewnego pięknego dzionka wsiadam do auta a tu!! :shock:
Na szczęście po odpaleniu i chwilce pracy na luzie wskazówka wróciła na swoje miejsce.
Na początku się tym troszke zestresowałem a potem mnie śmiech ogarnął że debet zrobiłem :mrgreen:

Macie może pomysł jak to się stało? :wink:
Załączniki
Debet :D
Debet :D
GTSX S13
Awatar użytkownika
.wildcat.
Stały gość
Stały gość
Posty: 271
Rejestracja: ndz 29 maja, 2005 04:58
Lokalizacja: z miasta

Tak się dzieje kiedy się odłączy wiązkę czujnika poziomu benzyny w zbiorniku i przekręci stacyjkę. Jak się podłączy zpowrotem i znowu włączy, to wszystko wraca do normy.
|oo|__|oo|

Wildcat

O=O---O=O
Awatar użytkownika
ODINN
-#Klubowicz
-#Klubowicz
Posty: 1575
Rejestracja: czw 01 wrz, 2005 02:41
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

nie karmiles chlopaka po prostu... :mrgreen: dobrze ze z rozpaczy nie wbil ci tego wskaznika w w klate... :mrgreen:
Kolektory dolotowe & wydechowe, wydechy, przepustnice, intercoolery, chlodnice, szyny paliwowe, aluminiowe zbiorniki paliwa.
Awatar użytkownika
EnDrIu
Stary Wyjadacz
Stary Wyjadacz
Posty: 537
Rejestracja: wt 26 paź, 2004 14:33
Lokalizacja: Warszawa

.wildcat. pisze:Tak się dzieje kiedy się odłączy wiązkę czujnika poziomu benzyny w zbiorniku i przekręci stacyjkę. Jak się podłączy zpowrotem i znowu włączy, to wszystko wraca do normy.
tak, ale tutaj wskazowka wyszla nawet poza ta plastikowa otoczke, co raczej normalne nie jest, przynajmniej u mnie;)
Było: 200sx s13 SR20DET
Jest: 200sx s13 CA18DET

Sprzedam s13
topics20/s-s13-18t-z-gt28rs-vt31839.htm#288454
Awatar użytkownika
Adams
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 161
Rejestracja: śr 21 gru, 2005 13:46
Lokalizacja: Warszawka [Włochy]
Kontakt:

pieknie by bylo gdyby mozna robic taki debecik.... :roll: tak w kolo i w kolo i w kolo :mrgreen:
'99 S14a - maszyna do: jarania sprzęgła, plucia ogniem, palenia gumy... jeździć niby też się da :]
Awatar użytkownika
Husar
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 106
Rejestracja: pn 25 kwie, 2005 12:17
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

.wildcat. pisze:Tak się dzieje kiedy się odłączy wiązkę czujnika poziomu benzyny w zbiorniku i przekręci stacyjkę. Jak się podłączy zpowrotem i znowu włączy, to wszystko wraca do normy.
No fakt ostatnio troche się bawiłem kabelkami (tymi w bagażniku też :mrgreen: )
ODINN pisze:nie karmiles chlopaka po prostu... dobrze ze z rozpaczy nie wbil ci tego wskaznika w w klate...
Hahaha! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
ta w sumie ciesze się :D
GTSX S13
ODPOWIEDZ

Wróć do „Układ paliwowy”