Problem Immobilizer i główny bezpiecznik

ECU, chip, SMT, ECU MASter, Apexi i inne wynalazki typu: EBC, kontrole trakcji, kontrole stuku,

Moderator: Moderator

Awatar użytkownika
OffsprinG_87
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 118
Rejestracja: ndz 20 gru, 2009 12:22
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Może od początku ... Oddałem samochód w pełni sprawny do lakiernika jedyne co to wyjąłem przepływomierz żeby mi nie świrowali ;) samochód został pomalowany ale w między czasie udało im się 2 razy !!!! rozładować aku .... a to lampka a to zapłon zostawili ... po prostu geniusze .... dziś miałem odebrać samochód oczywiście aku rozładowane do zera :/ podłączył kable odpalił jakiegoś szrota diesla i nic po chwili patrze z radia poszedł dym ... nie mówiąc w dodatku, że żadna lampa nie odpaliła nawet... pierwsze myśl ze pomylił plus z minusem oczywiście się nie przyznał. padł główny bezpiecznik ... super .... zrobił go na stałe podłączyliśmy jeszcze raz diesla pod aku nissana włożyłem Immobilizer przekręciłem kluczyk kontrolki zaskoczył EUREKA ! odpalił !!!!! nie pochodził nawet 4 sek i zgasł. Zegar na desce działa lampy przednie podnoszą się ale brak zapłonu tak jak by Immobilizer nie załączał :((( Nie wiem co dalej :/ Oni tego pewnie nie zrobią debile ! :angered: I teraz nie wiem samo się zepsuło bo coś pierdzielnęło ze starości czy ich wina ... może ta pestka ( Immobilizer) padł co wkładam... kurcze jakieś pomysły ? Oddałem samochód sprawny .................
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
borimichal
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 2728
Rejestracja: czw 29 mar, 2007 17:19
Lokalizacja: Skoczów

ale jaka fura,jakie imo?
Awatar użytkownika
OffsprinG_87
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 118
Rejestracja: ndz 20 gru, 2009 12:22
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

S13 a immobilizer 3 pinowy wkladany pod kluczykiem jeśli chodzi jaka firma to nie pamiętam co było na nim napisane napisze po pracy
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
BUGALUS
Stary Wyjadacz
Stary Wyjadacz
Posty: 757
Rejestracja: czw 24 maja, 2007 20:58
Lokalizacja: pruszcz gdanski

to na pewno ich wina !!! radio da naprawić :D aa IMO to najgorsze guw... co może być jak to masz to i tak ukradną ci auto a przy okazji zrobi bałagan jak u ciebie wywal je do śmietnika sprawdź co te imo guwn... ci odcina czy pompę czy zapłon a ten bezpiecznik szybko wstaw na właściwy najlepsze co może być na złodzieja to samemu zrób odcięcie pompy paliwa kabel jest w wiązce przy progu kierowcy :D
Ostatnio zmieniony wt 24 kwie, 2012 17:58 przez BUGALUS, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
OffsprinG_87
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 118
Rejestracja: ndz 20 gru, 2009 12:22
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Szefuncio z lakierni zawołał elektryka ( wysokich napięć ;) ) i naprawił mi nissana tak więc może już jutro wyjedzie z o ile poskładają mi nissana do kupy xD
Obrazek
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektronika silnika”