EMU

ECU, chip, SMT, ECU MASter, Apexi i inne wynalazki typu: EBC, kontrole trakcji, kontrole stuku,

Moderator: Moderator

Awatar użytkownika
domino
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 2824
Rejestracja: ndz 31 sie, 2008 09:34
Lokalizacja: złotów

Binio_ pisze:Pamiętajcie że to polski produkt
a co to za różnica?? to tym bardziej w Polsce wszyscy powinni tylko na tym jeździć a jak jest???
Zdrowaś turbino, powietrzaś pełna, gaz z Tobą Błogosławionaśty między kolektorami i błogosławiony owoc żywota twojego moment. Święta turbino, matko mocy, módl się za nami wolnymi, teraz i w godzinę braku wachy amen.
Awatar użytkownika
Draxan
Postojebca
Postojebca
Posty: 1642
Rejestracja: czw 23 cze, 2011 20:52
Lokalizacja: UK - Bridgend / PL - Kraków
Kontakt:

No wlasnie nie widze w tym sensu, co ze polskie to trzeba sztucznie podbic cene zeby odechcialo sie ludziom kupowac? No nic, nigdy nie zrozumiem taktyk biznesowych, dla mnie to sa jakies glupie :P .
Zostanie jednak kupic Nistuna i tyle.
Ostatnio zmieniony pt 28 lut, 2014 00:43 przez Draxan, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Binio_
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 4685
Rejestracja: wt 30 maja, 2006 01:19
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Jest to na chwilę obecną NAJTAŃSZY, super wyposażony, super supportowany Stand Alone na rynku światowym z tego co wiem więc o co Wam chodzi... ?
Awatar użytkownika
Airbog
Stały gość
Stały gość
Posty: 448
Rejestracja: wt 15 sie, 2006 21:00
Lokalizacja: Litwa
Kontakt:

Wlasnie. Jak ktos ma konkretna ofera na EMU + wiazka +/- szerokopasmowka, to piszcie PW. Jezeli jest mozliwosc zejsc z ceny przy zakupie grupowym, to propozycje tez mile widziane.
Bo Z31 z Nistune nie gadaja, a EMU cenowo wyglada lepiej niz Nira itp.
Awatar użytkownika
Neo2005
Sponsor
Sponsor
Posty: 918
Rejestracja: czw 08 maja, 2008 15:05
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Ale o czym wy piszecie?

Jadzwin produkuje EMU i może sobie ustalać cenę jaką chce, od zawsze cena była 1999 i tak jest teraz. Wcześniej każdy z dystrybutorów ją obniżał (nieoficjalnie) i robiła się sztuczna walka o klienta.

Airbog moją ofertę chyba znasz bo pisałem na pw?

Jak pisze binio to w tej chwili najbardziej wypasiony standalone w najniższym pieniądzach.

Ps. Zawsze można kupić EMU na ebay za 1000$
Części tuningowe bovy, naby, pasy szelkowe, wskazniki, turbo timery,stozki, kierownice i wiele wiele innych - zawsze w dobrych cenach !!! 505-205-558

Lista części: http://allegro.pl/listing/user/listing. ... d=14275251

My project s13 http://forum.turbokillers.com/tematy23/ ... vt9286.htm
Awatar użytkownika
domino
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 2824
Rejestracja: ndz 31 sie, 2008 09:34
Lokalizacja: złotów

podejscie godne handlowca... ha ha
Zdrowaś turbino, powietrzaś pełna, gaz z Tobą Błogosławionaśty między kolektorami i błogosławiony owoc żywota twojego moment. Święta turbino, matko mocy, módl się za nami wolnymi, teraz i w godzinę braku wachy amen.
Awatar użytkownika
luk
Stały gość
Stały gość
Posty: 206
Rejestracja: czw 10 wrz, 2009 17:50
Lokalizacja: Węgierska Górka

Neo2005 pisze:Wcześniej każdy z dystrybutorów ją obniżał (nieoficjalnie) i robiła się sztuczna walka o klienta.
Więc cena hurtowa musiała być zbyt niska
Awatar użytkownika
Neo2005
Sponsor
Sponsor
Posty: 918
Rejestracja: czw 08 maja, 2008 15:05
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

domino pisze:podejscie godne handlowca... ha ha
Jak byś miał stracić dystrybutorstwo bo jakiś dystrybutor na ciebie donosi że tanio sprzedałeś EMU a dokładnie to samo robi ta osoba która na ciebie doniosła to może miał byś inne zdanie na ten temat.

Każdy wie ten kto coś ode mnie kupił że zawsze robię bardzo dobre ceny na produkty z Azji.

Luk o to chodzi że cena hurtowa nie jest niska.
Ostatnio zmieniony pt 28 lut, 2014 13:55 przez Neo2005, łącznie zmieniany 1 raz.
Części tuningowe bovy, naby, pasy szelkowe, wskazniki, turbo timery,stozki, kierownice i wiele wiele innych - zawsze w dobrych cenach !!! 505-205-558

Lista części: http://allegro.pl/listing/user/listing. ... d=14275251

My project s13 http://forum.turbokillers.com/tematy23/ ... vt9286.htm
Awatar użytkownika
Bast
Stały gość
Stały gość
Posty: 466
Rejestracja: pn 04 kwie, 2011 18:58
Lokalizacja: Wyszków
Kontakt:

Wg mnie jak dystrybutor chce taniej sprzedać i mniej zarobić.. a za to więcej sprzedać to nie wiem czemu przeszkadza to producentowi...
No ale to nie ja jestem producentem więc nie moja sprawa.. radził bym zakończyć dyskusję w temacie bo to i tak nie obniży ceny...
EMU i tak jest tanie jak barszcz biorąc pod uwagę co potrafi, dostępność ciągłych aktualizacja itd itd itd... więc jeśli komuś ta stówa robi taką olbrzymią różnicę to niech kupi 2x drożej AEM, albo brnie w nistune....

prawda jest taka że i tak cena jest super za urządzenie tego typu.. problem tkwi w tym że przyzwyczailiśmy się narzekać i narzekamy nawet jak nie ma powodu...
Awatar użytkownika
Draxan
Postojebca
Postojebca
Posty: 1642
Rejestracja: czw 23 cze, 2011 20:52
Lokalizacja: UK - Bridgend / PL - Kraków
Kontakt:

a ja zadam troche inne pytanie: Czy jak ktos ogarnia AEMa to bez problemu ogarnie EMU ?
Awatar użytkownika
Andy
Postojebca
Postojebca
Posty: 1477
Rejestracja: wt 05 kwie, 2011 02:51
Lokalizacja: Legnica
Kontakt:

ja to bym zadal pytanie pokroju kto na dolnym slasku w okolicach Wroclawia / legnicy
jest w stanie dobrze to wystroic :P

(poki co wiem ze Xree)

bo jak tak czytam ten temat to zrozumialem z niego ze EMU jest znacznie lepsze od nistuna ma wiecej mozliwosci i funkcji jest tansze aczkolwiek mniej rozreklamowane i bardizej powszechne?

mysle sie ?
Obrazek
As I lay rubber down the street, I pray for traction I can keep,
but if I spin and begin to slide, please dear god, protect my ride.
-Amen
Awatar użytkownika
skwaromir
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 121
Rejestracja: wt 20 paź, 2009 17:35
Lokalizacja: LLU

A Katod ??


Pewnie będzie coś takiego jak napisałeś.
Jak śledzę temat na racingforum to w emu co raz coś nowego jest dodawane :)
Komuś coś nie wchodzi zaraz są jakiś upy, pomoc na bieżąco.
Awatar użytkownika
Draxan
Postojebca
Postojebca
Posty: 1642
Rejestracja: czw 23 cze, 2011 20:52
Lokalizacja: UK - Bridgend / PL - Kraków
Kontakt:

Mi bardziej chodzilo czy "spece" w UK co umieja ogarnac takie AEMy (bo tu tego pelno) dadza sobie rade z takim jakims EMU o ktorym nic pewnie nawet nie slyszeli i dla nich to ptak :P ;) ;)
Awatar użytkownika
Furious
Stały gość
Stały gość
Posty: 298
Rejestracja: sob 15 gru, 2012 09:26
Lokalizacja: Warszawa Bielany
Kontakt:

EMU to tak jak AEM, jak ktoś ogarnia jedno to ogarnie i drugie. Natomiast jak każdy sprzęt/soft wymaga doświadczenia. Jak chłopaki w UK będą robić to pierwszy raz to na pewno dużo dłużej im to zajmie i wezmą też więcej kasy :)
Awatar użytkownika
borimichal
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 2728
Rejestracja: czw 29 mar, 2007 17:19
Lokalizacja: Skoczów

SA to SA, EMU jest po angielsku,instrukcje tez sa po angielsku więc kazdy kto sie na tym zna to ogarnie.
Pokusilbym sie nawet o stwierdzenie ze EMU jest bardziej przejrzyste od innych SA

ANDY w Twoim przypadku jesli nie zalezy Ci na procedurze startu i podtrzymaniu,taniej i szybciej wyjdzie Cie nistun-instalacja zajmie Ci godzine,strojenie niewiele dluzej
ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektronika silnika”