Przeróbka ECU w S13

ECU, chip, SMT, ECU MASter, Apexi i inne wynalazki typu: EBC, kontrole trakcji, kontrole stuku,

Moderator: Moderator

Czy jestes zainteresowany zakupem takiego ukladu ?

TAK
112
92%
NIE
10
8%
 
Liczba głosów: 122
Awatar użytkownika
pioorek
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 66
Rejestracja: wt 13 mar, 2007 23:39
Lokalizacja: piaseczno
Kontakt:

to mam nadzieje ze szybko złożysz bo jak bedzie wszystko śmigać to odrazu staje w kolejce po taki luksus 8)
Awatar użytkownika
Airbog
Stały gość
Stały gość
Posty: 448
Rejestracja: wt 15 sie, 2006 21:00
Lokalizacja: Litwa
Kontakt:

U mnie na Litwie tez byloby kilka chetnych.
Awatar użytkownika
ToM
Postojebca
Postojebca
Posty: 1009
Rejestracja: czw 24 lip, 2003 15:03
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Bede sie staral zrealizowac wszystko wmiare szybko, choc nie ma co ukrywac ze pozostalo jeszcze sporo pracy zwiazanej z oprogramowaniem. Tak samo sprzydalo by sie zrobic dokladne testy w okresie zimowym... Choc bede najwyzej schladzal cala elektronike odpowiednimi preparatami. No i najwiekszy problem to znowu mam dola finansowego (a na nieszczescie padl mi hot-air), jednak mysle ze uda mi sie zlozyc wmiare szybko prototyp i zabrac sie za testy...
[scroll]>>>ORDYNUSS TEAM<<< member #005/06 Nie jestem alkoholikiem jestem koneserem bo pić nie muszę, piję bo lubię ...[/scroll]
Awatar użytkownika
roball
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 3140
Rejestracja: śr 29 cze, 2005 21:33
Lokalizacja: dziura na zachód od Wieliczki

no ja też się nie mogę doczekać...

jakby co to podawaj numer konta i kwotę, dobre projekty trzeba wspierać .. :alien:
Człowiek człowiekowi wilkiem,
a zombie zombie zombie...
Awatar użytkownika
blurek
Stary Wyjadacz
Stary Wyjadacz
Posty: 685
Rejestracja: śr 27 paź, 2004 14:13
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

chetnie tez wspomoge projekt np. czesciami do niego :) niestety do lutowania SMD nic niemam :/
http://www.ext.com.pl - radiolinie, teleinformatyka
Awatar użytkownika
ToM
Postojebca
Postojebca
Posty: 1009
Rejestracja: czw 24 lip, 2003 15:03
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Dzieki za odzew, ale finansowo musze sobie sam poradzic... Poprostu mam taka nature - pozatym nie wiem co wyjdzie z tej wersji, a nie chce kogos zwodzic.

Narazie dzieki za wsparcie moralne, napewno bedzie potrzebne. Jutro postaram sie zamowic reszte brakujacych czesci, narazie montuje to co mam na stanie:
Załączniki
Stanowisko pracy
Stanowisko pracy
[scroll]>>>ORDYNUSS TEAM<<< member #005/06 Nie jestem alkoholikiem jestem koneserem bo pić nie muszę, piję bo lubię ...[/scroll]
Awatar użytkownika
dzabateam
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 186
Rejestracja: pt 11 sie, 2006 20:30
Kontakt:

jestem zdecydowanie za wspieraniem takiej przeróbki. mi brakuje wiedzy jak to zrobić, więc jak tobie brakuje tylko kasy to podobnie jak inni chętnie pomogę.. kolejna modyfikacja do nysy zawsze się przyda..
Awatar użytkownika
Pajak2444
Postojebca
Postojebca
Posty: 1522
Rejestracja: pn 27 wrz, 2004 22:58
Lokalizacja: Dlugoleka
Kontakt:

ToM pisze:Dzieki za odzew, ale finansowo musze sobie sam poradzic... Poprostu mam taka nature - pozatym nie wiem co wyjdzie z tej wersji, a nie chce kogos zwodzic.

Narazie dzieki za wsparcie moralne, napewno bedzie potrzebne. Jutro postaram sie zamowic reszte brakujacych czesci, narazie montuje to co mam na stanie:
Rozmawialismy 2 dni i nic o finansach niemowiles........
Mam nadzieje ze plytka edzie dzialala.
Sprzedam SHORT SHIFTERY ,, downpipy , frontpipy 3", zegary SWOOSH i SAGA 52mm i 60mm
Awatar użytkownika
ToM
Postojebca
Postojebca
Posty: 1009
Rejestracja: czw 24 lip, 2003 15:03
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Pajak2444 pisze:
ToM pisze:Dzieki za odzew, ale finansowo musze sobie sam poradzic... Poprostu mam taka nature - pozatym nie wiem co wyjdzie z tej wersji, a nie chce kogos zwodzic.

Narazie dzieki za wsparcie moralne, napewno bedzie potrzebne. Jutro postaram sie zamowic reszte brakujacych czesci, narazie montuje to co mam na stanie:
Rozmawialismy 2 dni i nic o finansach niemowiles........
Mam nadzieje ze plytka edzie dzialala.
Nie mowilem bo nie bylo sensu :) poprostu musze przez ten mod przebrnac do konca, jak do tej pory poszlo juz kupe kasy i moze ta sytuacja sie powtorzyc... Choc mam nadzieje ze tym razem wszystko ruszy i nic sie nie osra... Zamowie czesci na wykonanie jednej plytki i powinienem sie jakos wyrobic finansowo, jak jakis scalak nie padnie przez przypadek to bedzie ok (boje sie o CPLD i wspolprace z logika 5v)...
[scroll]>>>ORDYNUSS TEAM<<< member #005/06 Nie jestem alkoholikiem jestem koneserem bo pić nie muszę, piję bo lubię ...[/scroll]
Awatar użytkownika
Andiqqqq
Proszę nie bić nowego
Proszę nie bić nowego
Posty: 47
Rejestracja: pn 30 maja, 2005 10:48
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Gratuluje wytrwałości :naka:.
Obserwuje ten temat od bardzo długiego czasu i ciesze sie, że już zbliżasz sie ku końcowi.
Jak już będziesz miał gotowy produkt piszę sie na 100%.
Trzymam kciuki za testy. :thumbsup:
Awatar użytkownika
ToM
Postojebca
Postojebca
Posty: 1009
Rejestracja: czw 24 lip, 2003 15:03
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

niom qrde co za pech... myslalem ze bede juz mial dzisiaj czesci i polutuje, czekalem na paczke wkoncu zerknolem na tracking GLS-u a tam zonk :angered:

Kod: Zaznacz cały

2005    2007-07-06  9:01    Paczka w magazynie
2115    2007-07-06  9:00    Awaria/brak transportu
2001    2007-07-06  6:51    Wejscie EPL I-Punkt
1001    2007-07-05  21:51   Przejscie HUB NORMAL
5       2007-07-05  0:21    Dane od KK otrzymane
cosz to kurde jest Awaria/brak transportu jaja sobie chyba ktos robi....
[scroll]>>>ORDYNUSS TEAM<<< member #005/06 Nie jestem alkoholikiem jestem koneserem bo pić nie muszę, piję bo lubię ...[/scroll]
Awatar użytkownika
drummslayer
Proszę nie bić nowego
Proszę nie bić nowego
Posty: 24
Rejestracja: pn 18 gru, 2006 21:10
Lokalizacja: Prawie Rzeszow / Londyn
Kontakt:

Hey Tom i jak tam sytuacja z paczka doszla
Sledze ten temat od samego poczatku i z niecierpliwoscia czekam na final , przy okazji gratuluje wytrwalosci i pozdrawiam
Awatar użytkownika
ToM
Postojebca
Postojebca
Posty: 1009
Rejestracja: czw 24 lip, 2003 15:03
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

tjaaa paczka dotarla, uklad czesciowo nawet polutowany (to co narazie jest mi potrzebne) i powoli pisze soft to testow komunikacji MOD<->ECU...
Załączniki
Zdjecie023.jpg
Zdjecie024.jpg
Zdjecie025.jpg
[scroll]>>>ORDYNUSS TEAM<<< member #005/06 Nie jestem alkoholikiem jestem koneserem bo pić nie muszę, piję bo lubię ...[/scroll]
Awatar użytkownika
Rafi
Stary Wyjadacz
Stary Wyjadacz
Posty: 639
Rejestracja: wt 09 mar, 2004 07:57
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

sorry za OT ale napił byś się ?? :D :mrgreen: :mrgreen: to tak zebys wyloozował :)

jak juz złożysz chciałbym osobiscie to zobaczyć moze nawet zrobic test na mojej machinie
[scroll]>>>ORDYNUSS TEAM<<< member #001/06 lepiej być znanym pijakiem niż anonimowym alkoholikiem
[/scroll]
Awatar użytkownika
ToM
Postojebca
Postojebca
Posty: 1009
Rejestracja: czw 24 lip, 2003 15:03
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

a napil bym sie :mrgreen: he he - jutro mam w miescie koncercik T-LOVE wiec moze sie lekko wyluzuje :mrgreen:
[scroll]>>>ORDYNUSS TEAM<<< member #005/06 Nie jestem alkoholikiem jestem koneserem bo pić nie muszę, piję bo lubię ...[/scroll]
ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektronika silnika”