nistune pierwsze kroki

ECU, chip, SMT, ECU MASter, Apexi i inne wynalazki typu: EBC, kontrole trakcji, kontrole stuku,

Moderator: Moderator

Awatar użytkownika
nerka
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 191
Rejestracja: sob 07 paź, 2006 09:20
Lokalizacja: solec kujawski
Kontakt:

witam mam dylemat ponieważ kupiłem nistune do ca18det już siedzi w komputerze , pytanie moje czy po podłączeniu jest możliwość ustawienia jakiś standardowych ustawień, zaznaczę ze nie mam licencji ale słyszałem ze kilka razy można bez licencji coś ustawić jak tak czy jest ktoś na forum co mi w tym może pomóc i czy musze musowo coś jeszcze dokupić zęby to chodziło w granicach 280koni mam turbo t28 + duży intercooler zdrowy silnik który wytrzyma, wydech 3 cale, wtryski standart, przepływka standard, sprzegło spiek,poma paliwa walbro 255, regulator paliwa
Ostatnio zmieniony pt 09 sty, 2015 20:52 przez nerka, łącznie zmieniany 3 razy.
Awatar użytkownika
IceMan
Stary Wyjadacz
Stary Wyjadacz
Posty: 883
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 10:12
Lokalizacja: Szczecin

Z postu wnioskuję że nie masz za dużo pojęcia o tym ;) Więc dobra rada. Nie kombinuj bo będzie tylko drożej :D
W nistune powinieneś mieć wgraną fabryczną mapę, więc auto będzie normalnie jeździć. Natomiast jeśli chcesz podnieść moc to trzeba niestety wystroić auto.
Bez licencji chyba nie da się już nic zmienić w kompie. Kiedyś przy starszych wersjach szło coś podziałać, ale programista się zorientował że dużo osób z tego korzystało i poblokował odpowiednie opcje.
W ogóle to jak udało Ci się kupić nistune bez licencji ? Wiem że producent z Australii nie praktykuje tego typu transakcji.
Strojenie CA18DET , SR20DET , RB25DET (Nistune , PowerFC) , Honda (Crome) , Subaru
Awatar użytkownika
kamilp1908
-#Klubowicz
-#Klubowicz
Posty: 1433
Rejestracja: śr 30 maja, 2007 07:06
Lokalizacja: Płock/Warszawa
Kontakt:

Pewnie kupil juz ecu z nistunem, ale sprzedawca nie podzielil sie z nim kluczem.
Turbo zaczyna pompować, a tylne koła wariować :D
Awatar użytkownika
nerka
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 191
Rejestracja: sob 07 paź, 2006 09:20
Lokalizacja: solec kujawski
Kontakt:

to lipa bedzie czekał w szafie na leprze czasy a puki co to ecumastr i na strojenie :(
Awatar użytkownika
nerka
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 191
Rejestracja: sob 07 paź, 2006 09:20
Lokalizacja: solec kujawski
Kontakt:

ok mam ecu master i nistune co leprze i czy jest ktoś w Bydgoszczy lub toruniu co by to wystroił powinienem spokojnie uzyskać 280kucy rozumiem ze jak ktos ma licencje na strojenie nistune powinien mi to wystroić
ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektronika silnika”