A'PEXi MULTI CHECKER

ECU, chip, SMT, ECU MASter, Apexi i inne wynalazki typu: EBC, kontrole trakcji, kontrole stuku,

Moderator: Moderator

cziko

pełna nazwa to APEXI CHECKER ENGINE CONDITION MONITOR!! co to za szit znalazłem wpietE w wiazke mego skaja i ukryte pod deska rozdzielcza??czy ktos wie co to i do czego??niestety jest tylkko wiazka kt<font class="red">u</font>ra łączy to pudełko z ecu ale jest jeszcze jedno wyjscie z przodu tego ustojstwa (te takie jak na starego typu wejscie do słuchawek) mam problem z uruchomieniem wozu napoczatku jak go przywizłem i rozmroziłem akumulator to zapialił na 4 sekundy i zagasł od tej pory juz nie pali tylko słychac ze lapie zapłony co 2 sekundy ale zaplic nie da rady!!po odpieciu apexa nic sie nie zmienia i zaczynam sie denerwowac :cry: jak krece rozrusznikiem i prubuje zapalic to zaczy śmierdziec wachą dos cocno co oznaczało by raczej ze go przelewa :?
Załączniki
apexi5.JPG
apexi4.JPG
apexi3.JPG
apexi2.JPG
apexi.JPG
Awatar użytkownika
Camil
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 145
Rejestracja: śr 23 lis, 2005 13:23
Lokalizacja: Czestochowa
Kontakt:

LINK Prosze bardzo! tutaj pisze co to jest.
Awatar użytkownika
Pajak2444
Postojebca
Postojebca
Posty: 1522
Rejestracja: pn 27 wrz, 2004 22:58
Lokalizacja: Dlugoleka
Kontakt:

Ta wtyczka sluchawkowa to wlasnie wyjscie do programatora !!
ALe pojawia sie pytanie czy jest to programator starego typu jak na zdjeciach z linku CAMILa czy jakas podpinka do APEXI POWER FC !!
edit!!
Sprawe wyjasnil ebay.com
Wiec musisz poszukac samego wyswietlacza lub calego urzadzonka ale w lepszej cenie, bo ten koles przegina pale !!!
Sprzedam SHORT SHIFTERY ,, downpipy , frontpipy 3", zegary SWOOSH i SAGA 52mm i 60mm
Awatar użytkownika
jarkowy
Założyciel Klubu
Założyciel Klubu
Posty: 1088
Rejestracja: sob 26 lip, 2003 23:29
Lokalizacja: Władysławowo
Kontakt:

czyli wniosek z tego cziko ze to nic nie zmiena a tylko kontroluje i nie moze to miec wpływu na nie zapalanie twojego wozu
szczeże powiedziawszy dokładnie to samo moze laptop i consult poza wyświetlaniem "mocy" jakimś cudem liczonej na nie wiem jakiej podstawie.
szukaj powodów nie zapalania w innym miejscu.
Oj coś czuje przyjedzie do mnie skaj na lawecie a ja znajde JEDEN kabelek luzny i odpali :wink:
GTR Sprzedany ale Avatara spobie zostawiam z sentymentu...

SKYRACING

OO\____/OO

602227141


Turbokiller

automatyka www.horyzont.co
pokoje gościnne nad morzem we władysławowwie www.impresja.co
600-961-666
cziko

jarkowy pisze: Oj coś czuje przyjedzie do mnie skaj na lawecie a ja znajde JEDEN kabelek luzny i odpali :wink:
hehe zapomnij synu 8) przyjedzie ale na kołach spotkac sie ze swoim czarnym bratem :wink:
Awatar użytkownika
Adi
Proszę nie bić nowego
Proszę nie bić nowego
Posty: 36
Rejestracja: ndz 07 lis, 2004 15:40
Lokalizacja: Łapy/k. białegostoku
Kontakt:

No i odpalilismy wlasnie nyske pracuje i wkreca sie przepieknie :mrgreen:
Awatar użytkownika
Forest
Stary Wyjadacz
Stary Wyjadacz
Posty: 504
Rejestracja: ndz 22 sty, 2006 18:03
Lokalizacja: Poznan
Kontakt:

jarkowy pisze:a ja znajde JEDEN kabelek luzny i odpali :wink:
czyzby jarkowy mial racje i jakis kabelek byl nie podpiety :P ??
cziko

chyba razem ze sprzęgłem ktos tam zamontował lzejsze koło bo wydaje mi sie ze ten wkreca sie znacznie lapiej od czarnego a nawet od m3 :roll: :D juz pali i jest gicior :airborne:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektronika silnika”