Moduł rozdzielajacy

ECU, chip, SMT, ECU MASter, Apexi i inne wynalazki typu: EBC, kontrole trakcji, kontrole stuku,

Moderator: Moderator

Awatar użytkownika
Rafi
Stary Wyjadacz
Stary Wyjadacz
Posty: 639
Rejestracja: wt 09 mar, 2004 07:57
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

czy czpien na module zaplonowym powinien miec luzy na kolku tzn na boki ??
zlozylem silnik i cos nie palil okazalo sie ze na walku Malpy nie ma języczka który pomaga prawidlowo obsadzic modul -poradzilem sobie rysujac znaczki . Odpalil ale zaczol pracowac nie równo. Po dniu zastranawiania sie i obdzwonieniu do wszystkich (mowili swiece) wymienilem stare plugi na nowe . TO SAMO ! wpienilo mnie to nawet ni wiecie jak siedzialem do wieczora i podkorcilo mnie zeby rozlupac jeszcze raz modul a tam luz na klinie 15 stopni -zjechany. Ok ojciec wrócil z pracy wiertarka imadło-nowy klin. Odpalil elegancko rowno na wszystkich garach ucieszony to rundka po warszawie wyjechalem tankuje zapalam o cos mi stuka -KUR... PANEWKA :angered: ale slucham a to ten pieprzony modul obciera :x (z jednej strony ulzylo mi :floating: o krawedz blachy mocującej-podkładki kolko do wałka Poprostu musi byc nie po srodku macie moze jakis pomysl na wysrodkowanie tego gowna a moze nie powinno byc tam luzu na boki ???
[scroll]>>>ORDYNUSS TEAM<<< member #001/06 lepiej być znanym pijakiem niż anonimowym alkoholikiem
[/scroll]
Anonymous

:D nie wiem rafi co ci poradzic ja mam 2 moduly jeden ma luzy drugi nie i na obydwoch chodzi tak samo to znaczy nierowno tez mialem ten problem co ty i moze ktos madrzejszy nam podpowie czemu nyski chodza nirowno. pozdrowiaka dla wszystkich turbo wyjadaczy
Awatar użytkownika
Rafi
Stary Wyjadacz
Stary Wyjadacz
Posty: 639
Rejestracja: wt 09 mar, 2004 07:57
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Mi juz chodzi rowno (z ojcem dalismy nowy kołek) tylko slychac jak sie rozgrzeje łozysko :) -Bylem u typa co ma 6 nys (jak by trzeba bylo to by mi wydlubal) popatrzyl mowi ze jest ok jak sie rozpadnie to kupisz. A to ze na wolnych czasami telepnie to norma.
[scroll]>>>ORDYNUSS TEAM<<< member #001/06 lepiej być znanym pijakiem niż anonimowym alkoholikiem
[/scroll]
Fila.
Stary Wyjadacz
Stary Wyjadacz
Posty: 614
Rejestracja: wt 29 lip, 2003 15:56
Lokalizacja: nikad
Kontakt:

Ja mialem ten sam problem co ty z tym modułem. W jednym warsztacie dorobili mi ten kolek z jakiegos miekiego drutu i przy 4 tys rpm urwal sie i wpadl mi w rozrzad :cry: :cry: . Potem odcholowalem samochód na Jutrzenki i dorobili mi kolek z wiertła albo czegos tam powiedzieli ze teraz jest twardzsze (mocniejsze) niz orginalnie. Najlepiej zadzwon na jutrzenki do Jacka i zapytaj sie jak oni mi to zrobili. Bo tez mieli problemy z ustawianiem zaplonu u mnie :cry: . Tez chodził mi nie równo itd itp W temacie Warsztaty znajdziesz do nich telefon. :wink:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektronika silnika”