Co to jest PerformanceModule dodoaje 22ps ??

ECU, chip, SMT, ECU MASter, Apexi i inne wynalazki typu: EBC, kontrole trakcji, kontrole stuku,

Moderator: Moderator

Anonymous

Witam panowie. Tak jak w temacie. Czy wiecie cos na ten temat na www.ebay.com kosztuke do ok. 30$ i dodaje 22ps ?? Na jakiej zasadzie to dziala i jak sie to podlancza. Dodaje link do tego...
http://cgi.ebay.com/ebaymotors/ws/eBayI ... egory=6763
Awatar użytkownika
mellow
Stały gość
Stały gość
Posty: 402
Rejestracja: ndz 21 wrz, 2003 17:37
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Uwazaj na takie cos .... zaleje ci silnik paliwem bez zadnej kontroli ot i tyle ...
Lepiej kupic cos pewnego i sprawdzonego np. NorrisDesigns Stage 1 ECU Chip ( patrz uzytkownik 200sx )
"I had a look around the carpark and couldn't help noticing, that my car is significantly faster than all of yours..."
powered by:Japan Sport Service
Awatar użytkownika
200sx
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 125
Rejestracja: śr 08 paź, 2003 12:20
Lokalizacja: Warszawa

Patrzylem na ten opis i to wyglada jak jakis sterownik zaplonem. Obawiam sie ze to dziala na tej samej zasadzie co reczne przyspieszanie zaplonu - do pewnej granicy jest bezpieczne ale ja bym nie ryzykowal. Norris dziala ale tez ma pewne wady - podstawowa to brak jakiejkolwiek mozliwosci regulacji. Jak chcesz jezdzic wolniej to sie nie da. Na szczescie najwieksze mody wprowadzone so powyzej 3,5 tys obr co jakos ratuje sytuacje. Ja polecam
1. SMT6 - PLN 1000
2 Apexi SAFC 2 - PLN 800 (ktos sprzedaje na SSS)
3 Apexi AFC - PLN 500
r4 turbo jest super, a V10 bi-turbo...
Anonymous

Rozumiem...

A dlaczego te nissany w stanach na www.ebay.com maja silnik 2.4 litra ? Ile one maja koni ?-ciekawe... I wogole maja oznaczenie 240sx(s14)-a nie tak jak u nas 200sx(s14 :eek: :idea: )
Fila.
Stary Wyjadacz
Stary Wyjadacz
Posty: 614
Rejestracja: wt 29 lip, 2003 15:56
Lokalizacja: nikad
Kontakt:

2,4 litra ma kolo 140 Ps :evil: Jak dla mnie to malutko to jest :evil: . A tamtego czegos bym nie kupował bo nawet nie jest napisane dokladnie do jakiego to silnika sie nadaje i podejrzanie tanie jest. Jak dla mnie to lipa na maxa i za darmo tego bym nie chcial.
ChEsTeR

bo te w stanach to 240sx z silnikami KA24DE i chyba tez były DET
Fila.
Stary Wyjadacz
Stary Wyjadacz
Posty: 614
Rejestracja: wt 29 lip, 2003 15:56
Lokalizacja: nikad
Kontakt:

Nie nie byly DET byly DE ( tylko) ewentualnie mozna go uturbic :) ale to we własnym zakresie. KA24DE nigdy nie miał turbiny seryjnie.
ChEsTeR

dlatego napisalem chyba
ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektronika silnika”