Przerobka ECU CA18DET

ECU, chip, SMT, ECU MASter, Apexi i inne wynalazki typu: EBC, kontrole trakcji, kontrole stuku,

Moderator: Moderator

bross_84
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 99
Rejestracja: czw 25 sty, 2007 20:15
Lokalizacja: Rzeszow

Witam co o tym sadzicie:
co do sterownika to posiada on 4 mapy:
1)standardowa
2)standard japan (nie korzysta z sondy i jest mocniejsza)
3)z odcinką na 3tys/obr
4)Mapa przewidziana na doładowanie do 1,2 bara(chociaż ma zapas i coponiektórzy ładują na niej 1,4 bara) moc przy 1,2 bara i przy spełniniu kilku dodatkowych czynników to 300KM.
Awatar użytkownika
koniu83
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 78
Rejestracja: wt 17 lip, 2007 23:39
Lokalizacja: Myszków
Kontakt:

bross_84 pisze:Witam co o tym sadzicie:
co do sterownika to posiada on 4 mapy:
1)standardowa
2)standard japan (nie korzysta z sondy i jest mocniejsza)
3)z odcinką na 3tys/obr
4)Mapa przewidziana na doładowanie do 1,2 bara(chociaż ma zapas i coponiektórzy ładują na niej 1,4 bara) moc przy 1,2 bara i przy spełniniu kilku dodatkowych czynników to 300KM.
przerobka z allegro za 200 zl 8) Ja raczej bede szukal kogos z klubowiczow do przerobki ecu. Mysle ze lepiej dolozyc kilka zl i zrobic pod konkretne auto, ze sprawdzaeniem czy wszystko Ok, ewentualnym poprawieniem. No chyba ze to ktos z klubowiczow na allegro sie oglasza...chociaz watpie
pawelW
Proszę nie bić nowego
Proszę nie bić nowego
Posty: 23
Rejestracja: pt 16 lis, 2007 17:08
Lokalizacja: wawa

ja sie balem brac tego syfu moze i dobre a moze gowno dlatego kupilem od jarkowego stage 2
xree
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 186
Rejestracja: czw 26 kwie, 2007 06:00
Lokalizacja: Polkowice/Lubin
Kontakt:

No stety będź niestety sprzedaje to ktoś z klubowiczy:P (chyba ja??) Syfu tam nie ma a cena jest taka bo tak naprawde nie zależy mi na zysku i zdzieraniu kasy. A że jestem "zauroczony" w 200sx to już inna kwestja:P Tak właściwie dużo aut z tego forum i nie tylko ma tą przeróbkę i jakość nie mają problemów chyba że się mylę ?? Sam mam też w swoim 200sx i jakoś jeszcze mi tłoków nie potopiło:P zresztą dozwiązanie na 1,2 bara (a nawet i więcej) jest rozwiązamiem które stosuje "pewna" firma a cena jest już 4 cyfrowa. Pozdrawiam:P
ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektronika silnika”