ECU + komp

ECU, chip, SMT, ECU MASter, Apexi i inne wynalazki typu: EBC, kontrole trakcji, kontrole stuku,

Moderator: Moderator

Yakuzaa
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 102
Rejestracja: pt 04 sty, 2008 21:52
Lokalizacja: Ldz/UK
Kontakt:

Witam. W jaki sposób zrobić żeby wyświetlać parametry pracy silnika na laptopie ?
Awatar użytkownika
Mate96
Stały gość
Stały gość
Posty: 266
Rejestracja: czw 04 maja, 2006 21:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

ale w kosiarce do trawy czy w lodzi podwodnej? napisz w czym chcesz podlaczyc kompa. jak w s13 z ca18det to nie da rady na razie. jedyna mozliwosc to jak masz consulta (ale to dopiero w s14 czy nawet s14a). Tom pracowal nad rozbudowana wersja ecu (posiadajaca rozbudowana mozliwosc sledzenia parametrow) do s13 ale prace ida powoli i raczej nie bedzie to skonczone za tydzien;) Pozatym bylo juz walkowane milion razy na forum. Wykaz troche dobrej woli i poswiec ze 2 tygodnie na czytanie archiwum. na pewno znajdziesz odpowiedzi na wszystkie pytania a nawet duzo wiecej
live fast, die sidewayz
Yakuzaa
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 102
Rejestracja: pt 04 sty, 2008 21:52
Lokalizacja: Ldz/UK
Kontakt:

w s14a, a 2tyg to trochę dużo:p
Awatar użytkownika
IceMan
Stary Wyjadacz
Stary Wyjadacz
Posty: 883
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 10:12
Lokalizacja: Szczecin

consult jest w s14
kupujesz interfejs + kabel + notebook z portem com + odpowiedni program i oglądasz różne takie tam ;)
Strojenie CA18DET , SR20DET , RB25DET (Nistune , PowerFC) , Honda (Crome) , Subaru
Yakuzaa
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 102
Rejestracja: pt 04 sty, 2008 21:52
Lokalizacja: Ldz/UK
Kontakt:

a jaki to ma byc interfejs moze ma ktos jakas strone z opisem
Awatar użytkownika
IceMan
Stary Wyjadacz
Stary Wyjadacz
Posty: 883
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 10:12
Lokalizacja: Szczecin

www.google.pl

hasło: consult
Strojenie CA18DET , SR20DET , RB25DET (Nistune , PowerFC) , Honda (Crome) , Subaru
ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektronika silnika”