Rozróźnienie ECU s14

ECU, chip, SMT, ECU MASter, Apexi i inne wynalazki typu: EBC, kontrole trakcji, kontrole stuku,

Moderator: Moderator

Awatar użytkownika
Husar
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 106
Rejestracja: pn 25 kwie, 2005 12:17
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Witam

Mam taki mały problem. Mojemu kuzynowi spalił się ecu w s14, kupiliśmy nowy (znaczy się używany :D) ale obawiam się że może to być ecu od silnika z automatyczną skrzynią biegów.
Czy ktoś mógł by mi powiedzieć czy mam rację i czym ewentualnie jeszcze różnią się od siebie te dwa ecu?

To jest ecu który się spalił.
Obrazek

A to jest nowo zakupiony
Obrazek
GTSX S13
Awatar użytkownika
I.T
Stały gość
Stały gość
Posty: 230
Rejestracja: śr 07 maja, 2008 22:12
Lokalizacja: Gdansk
Kontakt:

Jak wymienialismy z bratem komputer w CRX Del Sol, to przy zakupie okazalo sie ze trzeba bylo jasno okreslic co sie ma, w naszym przypadku: Europa - Manual 125 konny

Z tego co widzialem bylo pelno radzi kompow pod CRXa wiec w S14 tez musi byc rozroznienie na manual i automat
W123 81` 280E 185 HP
200SX 94` 280 HP
V70 97` 2.0T AWD 225 HP

" Most important thing is not power but engine response "

Don`t say what you think cause you get Ban
Awatar użytkownika
ziperr
Stały gość
Stały gość
Posty: 242
Rejestracja: ndz 24 lip, 2005 12:51
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Obrazek
tylko jest to rozpiska z japonii, wiec mozliwe ze SR na europe mialy inny numer - i tak tez chyba bylo :wink:
ale patrzac po numerach mozna zauwazyc ze tam gdzie jest F1X - to jest automat, a tam gdzie F0X jest manual...
sprawdz czy wtyczki pasuja... bo u mnie bylo tak, ze kupilismy dedykowanego AEM'a do SR, ale byl dedykowany do pozniejszych modeli, a u mnie sie okazalo ze mam taka sama wtyczke jak w R33 :lol:

pozszukaj tez na SXOC co oznacza ta koncowka tzn. FX0, FX1, etc. - ja na ten moment nie mam czasu, moze wieczorem poszukam
'Nigdy nie jest źle, ale zawsze może być lepiej' ;]
Awatar użytkownika
MegaBlast
Proszę nie bić nowego
Proszę nie bić nowego
Posty: 18
Rejestracja: pt 13 cze, 2008 16:45
Lokalizacja: ŁÓDŹ
Kontakt:

Witam, chodzilo o moj komputer.
Fotka bardzo pomogla i jestem pewien w 99% ze ten nowy komputer ktory mam pochodzi z manuala.

Wielkie dzieki :wink:
But none can outrun or equal the power of Megablast

........AAA Team........
Against All Authority
ODPOWIEDZ

Wróć do „Elektronika silnika”