CO KUPIC? KLOCKI i TARCZE 300zx

Wszystko od klocków hamulcowych, tarcz poprzez zaciski i pompy na płynach i przewodach skończywszy

Moderator: Moderator

lukaszDG
Proszę nie bić nowego
Proszę nie bić nowego
Posty: 49
Rejestracja: pt 07 sty, 2005 05:32
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Kontakt:

z przodu mam brembo gladkie i nowe wiec zmiana odpada szukam tylko b dobrego klocka
teraz mam klocki na wykonczeniu z JC i jakos to hamuje mozna ocenic na 3+
wczesniej mialem KASHIJAMA,to byl horror, podczas hamowania jak hamulce sie nagrzaly czyli po 2-3 auto trzeslo sie jak by mialo sie rozpasc i to na nowych tarczach !!

szukam klockow na przod i tyl i tarcz gladkich na tyl , nie wiem co wybrac czekam na propozycje klocki do szybkiej jazdy po ulicach czeste hamowania z 200 do 100
plyn bedzie motula

moze ktos ma na miejscu w PL AXIS, HAWK, STOPTECH, FERODO jakim model 2000, 2500
EBC raczej odpada kolega jezdil na RED + TURBOGROOVE i nie wiedziec czemu hamulec byl tepy tak ze kol nie dalo sie zablokowac, moze byly zle docierane, bo plyn byl nowy i na starej seri hamowalo naprawde dobrze
wkoncu ten zestaw sprzedal komus z forum i kupil serie nie wiem czy nowy nabywca mial tez taki problem, jak to czyta moze sie wypowie

tutaj link do tych klockow co pisalem powyzej, ktos je moze testowal w ciezkim aucie ?
http://conceptzperformance.com/Cart/ite ... 74.205.255

sprawa dosc pilna, a moze zamowienie grupowe?
z tego co wiem to 200sx s14 i 300zx ma ten sam klocek, zacisk i tarcze

moze ktos z forum na na miejscu w PL takie klocki ?
Ostatnio zmieniony czw 28 lip, 2011 01:25 przez lukaszDG, łącznie zmieniany 1 raz.
300ZX NA 93r
SIMLOCK Z NOKI Z ZABEZPIECZENIEM SL3 W 24H
WYSWIETLACZE, DOTYKI, TASMY FLEX,ZLACZA LADOWNIA ,OBUDOWY, UKLADY ELEKTRONICZNE, BOXY SERWISOWE, SERWIS GSM
DIAGNOSTYKA NISSAN INTERFACEM CONSULT
ODPOWIEDZ

Wróć do „Układ hamulcowy”