Przewody elastyczne s13

Wszystko od klocków hamulcowych, tarcz poprzez zaciski i pompy na płynach i przewodach skończywszy

Moderator: Moderator

FifkaDBA
Proszę nie bić nowego
Proszę nie bić nowego
Posty: 10
Rejestracja: czw 04 lut, 2010 08:40
Kontakt:

Siema wszystkim. Pękł mi przewód elastyczny z przodu w mojej nysce i nie mogę nigdzie go dostać. Ma ktoś dostęp do tego typu części? HELP!!!!! :cry:
S13 1.8T '90 CZARNY !!!!!!!
Awatar użytkownika
Lolson
Stały gość
Stały gość
Posty: 477
Rejestracja: pt 12 mar, 2010 22:30
Lokalizacja: Warszawa

z seryjnymi będzie ciężko bo przy demontażu zwykle sie rozpadają ;) Kup w oplocie i będziesz miał święty spokój
Pozdr
We are INSANITY CREW✌️
Facebook
Instagram
Graczu
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 55
Rejestracja: czw 31 sty, 2013 15:38
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki

w oplocie może i wiecej i dłużej wytrzymują ale rozmawiając z kimś kto ściga się kjs,na ich temat ,sam powiedział,że woli bez oplotu,bo w razie usterki,pęknięcia takiego przewodu od razu widać przyczyne,a tak to przeglądasz cały układ,czasochłonne

decyzja i tak należy do Ciebie ,domyślam się,że serie cieżko dostać ,sam szukałem długo uszczelki pod pokrywę zaworów ,w końcu zamówiłem w nissanie

pozdro
S13
FifkaDBA
Proszę nie bić nowego
Proszę nie bić nowego
Posty: 10
Rejestracja: czw 04 lut, 2010 08:40
Kontakt:

No tak myślałem sobie, ze można z czegoś dorobić, w oplocie trochę drogie i nie jestem pewny, czy mi sa potrzebne do seryjnego samochodu... Podjadę jeszcze do salonu zapytać, może cena będzie do zniesienia :D
S13 1.8T '90 CZARNY !!!!!!!
Awatar użytkownika
maciu$
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 83
Rejestracja: śr 28 lip, 2010 16:46
Lokalizacja: Białystok
Kontakt:

Graczu pisze:w oplocie może i wiecej i dłużej wytrzymują ale rozmawiając z kimś kto ściga się kjs,na ich temat ,sam powiedział,że woli bez oplotu,bo w razie usterki,pęknięcia takiego przewodu od razu widać przyczyne,a tak to przeglądasz cały układ,czasochłonne

decyzja i tak należy do Ciebie ,domyślam się,że serie cieżko dostać ,sam szukałem długo uszczelki pod pokrywę zaworów ,w końcu zamówiłem w nissanie

pozdro
Totalnie idiotyczny argument...
Chyba nikt nie zakłada przewodu w oplocie, z myslą o szukaniu w nich nieszczelności, poza tym przy przewodzie w oplocie raczej nie ma większego problemu z lokalizacją ewentualnego wycieku, jak się leje to po prostu widać z którego przewodu leci.

Przewód w oplocie to przede wszystkim większa efektywność hamowania, gdzie przewód standardowy puchnie, oplot bedzie jeszcze trzymał parametry. O ile na ulicy może nie są niezbędne to w sporcie zawsze będzie to kolejny krok do poprawy wydajności hamulca.

W ASO przewody będą niewiele tańsze, albo w ogóle w stosunku do oplotu.

Nie masz w okolicy jakiegoś zakładu który trudni się takimi rzeczami jak zarabianie przewodów? Chyba najszybsza i najwygodniejsza opcja to dorobienie z metra.
Obrazek
Awatar użytkownika
Saqu
-#Sympatyk
-#Sympatyk
Posty: 1033
Rejestracja: ndz 17 kwie, 2011 20:18
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

na pewno nowe "zwykłe" przewody elastyczne to będzie duży plus dla nissana, w którym część ta już lata swojej świetności ma za sobą...
Poszukuję...
FifkaDBA
Proszę nie bić nowego
Proszę nie bić nowego
Posty: 10
Rejestracja: czw 04 lut, 2010 08:40
Kontakt:

Zrobię tak jak kolega macius pisał. Dorobię z metra, chyba najlepsza opcja.
S13 1.8T '90 CZARNY !!!!!!!
Graczu
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 55
Rejestracja: czw 31 sty, 2013 15:38
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki

maciu$ widzisz nie do końca Masz racje, właściciel samochodu którym się sciga zdemontował przewody w oplocie,a przerobił ich kilka z różnych firm ,skoro zdecydował sie na serię miał powód, dla kogos kto od czasu do czasu pogoni fure na mieście nie ma znaczenia
Ostatnio zmieniony czw 01 maja, 2014 15:46 przez Graczu, łącznie zmieniany 1 raz.
S13
ODPOWIEDZ

Wróć do „Układ hamulcowy”