Hamulce w s13

Wszystko od klocków hamulcowych, tarcz poprzez zaciski i pompy na płynach i przewodach skończywszy

Moderator: Moderator

Awatar użytkownika
brt
Stały gość
Stały gość
Posty: 319
Rejestracja: śr 20 sie, 2003 18:57
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

DrRedDevil pisze:
Archvile pisze:
brt pisze: A czy ktos wogole sprawdzal cale hamulce czy tylko zarzadzil o wymianie klockow na nowe? Jezeli nie to zapraszam. Zreanimuje twoje hamulce.

Pozdrawiam
Problem w tym że nie bardzo mam czas by lecieć do piaseczna... i jeszcze zostawiać tam samochód.
No a tarcze mogę zamówić i z założeniem nie będzie problemu.
Tyle że nie wiem jakie tarcze...
Tylko, że kupno nowych elementów niekoniecznie usunie Twój problem. Nie wykluczone, że Twoje zaciski źle pracują, mogą wymagać przynajmniej rozebrania i przeczyszczenia, a tego tak łatwo samemu pod domem się nie zrobi. Szukasz trochę obejścia problemu, tylko, że nie wiadomo co jest problemem.

Dokladnie o to mi chodzi. Hamulce to nie tylko tarcze i klocki :)
TomaRacing
ul. Nadarzynska 51 Piaseczno

S14a drift spec
Awatar użytkownika
krisso
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 122
Rejestracja: pt 15 kwie, 2005 13:13
Lokalizacja: wawa
Kontakt:

nie wiem czy temat juz przeniesiony ale jeszcze tu spytam.Każdy pisze jakie ma,fantastycznie,nawiercane,pozaclane i cholera wie co jeszcze ale please,niech ktos rzuci jakąś ceną za zestaw na przód-pzdr
Joe Satriani-Strange Beautiful Music...
Awatar użytkownika
Karrlos
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 1402
Rejestracja: pn 26 sty, 2004 22:22
Lokalizacja: Gdańsk

krisso pisze:nie wiem czy temat juz przeniesiony ale jeszcze tu spytam.Każdy pisze jakie ma,fantastycznie,nawiercane,pozaclane i cholera wie co jeszcze ale please,niech ktos rzuci jakąś ceną za zestaw na przód-pzdr
Umiesz pisać, strona google.com też Ci jest pewnie znana, więc zamiast się spinac i czekać na info kilka godzin (pewnie się nie doczekasz bo ja nie pamiętam ile coś kosztowało rok temu) to może warto ruszyć palcami i znaleźć samemu. A jak nie ma w necie to trzeba zadzwonić i się dowiedzieć.

Około 320-350PLN/sztuka + klocek
EMWU is dead
Awatar użytkownika
krisso
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 122
Rejestracja: pt 15 kwie, 2005 13:13
Lokalizacja: wawa
Kontakt:

Karrlos,patrz...udało ci się "320-350 sztuka plus klocek"...i nie musze klikać w google bo już znam orientacyjną cene,hehehe,nie można tak od razu? :twisted:
peace...
Joe Satriani-Strange Beautiful Music...
Awatar użytkownika
Karrlos
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 1402
Rejestracja: pn 26 sty, 2004 22:22
Lokalizacja: Gdańsk

krisso pisze:Karrlos,patrz...udało ci się "320-350 sztuka plus klocek"...i nie musze klikać w google bo już znam orientacyjną cene,hehehe,nie można tak od razu? :twisted:
peace...
Sprawdziłem w google... stąd edycja wiadomości.
Cena dla innych modeli aut.
Nissan na telefon.
EMWU is dead
Awatar użytkownika
Maretzky
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 826
Rejestracja: śr 29 paź, 2003 18:04
Lokalizacja: Wejherowo

Szybkie pytanie.

Polazlem dzis do sklepu tuningowego w celu nabycia zestawu EBC i tu zonk, nie ma tarcz turbo groove 280mm. Są tylko 256 , a ja specjalnie zmienialem zaciski na wieksze.
Ma ktos z was w s13 TG 280 ? i Gdzie kupiliscie ? Bo w ich cenniku nawet to nie wystepuje.
I nie wiem co robic teraz, czy zalozyc spowrotem zaciski 256 czy co ??
Obrazek
Awatar użytkownika
Airbog
Stały gość
Stały gość
Posty: 448
Rejestracja: wt 15 sie, 2006 21:00
Lokalizacja: Litwa
Kontakt:

Proponuje Black Diamond (grooved) z www.needforspeed.co.uk
Sam sobie zamawiam te od M3.
Awatar użytkownika
Gato
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 52
Rejestracja: pt 29 kwie, 2005 20:19
Lokalizacja: Warszawa

Maretzky pisze: Ma ktos z was w s13 TG 280 ? i Gdzie kupiliscie ? Bo w ich cenniku nawet to nie wystepuje.
I nie wiem co robic teraz, czy zalozyc spowrotem zaciski 256 czy co ??
ja mam TG 280mm (w katalogu maja numer GD822) Kupowane w Tomsonie w warszawie
Awatar użytkownika
Maretzky
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 826
Rejestracja: śr 29 paź, 2003 18:04
Lokalizacja: Wejherowo

Dzieki Gato , pojechalem dzis do innej firmy , Strefa tuningu w Gdynii i byly tarcze TG 280 wiec zamowilem. Do tego kloci redstuff i nowy standardowy zestaw na tyl.
Zobaczymy jak sie poprawi skutecznosc hamowania.

Jakby ktos chcial to taki zestawik na przód EBC kosztuje 1369zł , z rabatem 1250 :)
Obrazek
Awatar użytkownika
bazabaza
Stały gość
Stały gość
Posty: 484
Rejestracja: pn 14 lut, 2005 10:54
Lokalizacja: Rybnik

jaka największa tarcza wejdzie do zacisków przed liftem
Doładowanie jest jak narkotyk za pierwszym razem najlepsze później wydaje sie tylko słabsze i słabsze ...więc musisz ładować więcej!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Układ hamulcowy”