Brak hamulców

Wszystko od klocków hamulcowych, tarcz poprzez zaciski i pompy na płynach i przewodach skończywszy

Moderator: Moderator

Awatar użytkownika
Lolson
Stały gość
Stały gość
Posty: 477
Rejestracja: pt 12 mar, 2010 22:30
Lokalizacja: Warszawa

Yo,
Mam pewien problem ze auto nie hamuje... wszystko na bank odpowietrzone, nowe przewody miedziane + elastyczne goodricha w oplocie stalowym. Pompa bm57 anglik, serwo custom z colta(przedluzane szpilki) przód zaciski 300zx 4tłoczki tarcze ebc turbogroove, klocki redstaff.
Efekt jest taki że po wciśnięciu hamulca praktycznie nic sie prawie nie dzieje, nawet z górki auto sie stacza przy włączonym i wyłączonym silniku. Tył seria. Wszystko odnowione (nowe tłoczki, nowe gumki, zaciski po piaskowaniu i malowaniu proszkowym).Serwo teoretycznie działa, zaworek zwrotny tez jest.. Trochę nie mam pomysłu co dalej działać... jakies pomysły? jest opcja ze do tego setupu serwo jest za małe? Dodam ze wstawienie seryjnego serwa sie nie uda bo topmout.
We are INSANITY CREW✌️
Facebook
Instagram
Awatar użytkownika
Neo2005
Sponsor
Sponsor
Posty: 918
Rejestracja: czw 08 maja, 2008 15:05
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Też mam serwo z colta więc to na 100% nie to a zacisk mam 6tłok.
Części tuningowe bovy, naby, pasy szelkowe, wskazniki, turbo timery,stozki, kierownice i wiele wiele innych - zawsze w dobrych cenach !!! 505-205-558

Lista części: http://allegro.pl/listing/user/listing. ... d=14275251

My project s13 http://forum.turbokillers.com/tematy23/ ... vt9286.htm
Awatar użytkownika
kamilp1908
-#Klubowicz
-#Klubowicz
Posty: 1432
Rejestracja: śr 30 maja, 2007 07:06
Lokalizacja: Płock/Warszawa
Kontakt:

Zaciski przednie nie sa moze zamienione stronami? Odpowietrzniki masz na gorze zacisku?
Turbo zaczyna pompować, a tylne koła wariować :D
Awatar użytkownika
szaman
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 3182
Rejestracja: śr 13 sie, 2008 22:00
Lokalizacja: Bielsko-Biała

tylne tez mozna pomylic jak co ;)

a trzpien ktory wychodzi z serwa i naciska na pompe tez przedluzaliscie(dopasowaliscie dlugosc wzgledem serii)??
Ostatnio zmieniony śr 08 lip, 2015 15:29 przez szaman, łącznie zmieniany 1 raz.
onepointeightT
--------------------------
Aby wstawić zdjęcia na forum należy(przy użyciu hostingu Zdjęcia Google):
- wrzucić fotki do zdjęcia google,
- dodać zdjęcia do wybranego albumu,
- będąc w albumie i posiadając zdjęcie na fullscreenie kliknąć prawym klawiszem myszy i wybrać "Kopiuj adres obrazu",
- na forum podczas pisania posta przy użyciu znaczników "IMG" wstawić wcześniej skopiowany link.
Awatar użytkownika
Lolson
Stały gość
Stały gość
Posty: 477
Rejestracja: pt 12 mar, 2010 22:30
Lokalizacja: Warszawa

Zaciski na 100% dobrze zalozone, trzpien z serwa do hamolca jest seryjny i pasuje. Grzybek wchodzacy w pompe trzeba bylo przyszlifowac tylko
We are INSANITY CREW✌️
Facebook
Instagram
ODPOWIEDZ

Wróć do „Układ hamulcowy”