pompa hamulcowa cieknie

Wszystko od klocków hamulcowych, tarcz poprzez zaciski i pompy na płynach i przewodach skończywszy

Moderator: Moderator

patryk
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 63
Rejestracja: pt 17 lut, 2006 22:09
Lokalizacja: Pruszków

tak jak w temacie. kupilem tydzien temu s13 i po 2 dniach stracilem hamulce, okazalo sie ze płynu nie bylo wystarczająco dużo. dolalem, ale kiepsko hamuje, i do tego pompa hamulcowa jest mokra od plunu pod spodem i to co pod nią. To jakieś uszczelki?? to jest do naprawienia??
Awatar użytkownika
Karrlos
-#Moderator
-#Moderator
Posty: 1402
Rejestracja: pn 26 sty, 2004 22:22
Lokalizacja: Gdańsk

Z czego Ci kapie dokładnie (zbiorniczek czy to gdzie są te tłoczki?)
Jak z tego drugiego to w JAPPARTS masz zestaw gumek do pompy hamulcowej, tylko jak będziesz rozbierał to układaj wszystko po kolei i PRZEDE WSZYSTKIM patrz w którą stronę gumka jest wypukła a w którą wklęsła. Inaczej nie będziesz miał w ogóle hamulców.
EMWU is dead
patryk
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 63
Rejestracja: pt 17 lut, 2006 22:09
Lokalizacja: Pruszków

Zaczołem sie przyglądać co on ma pod maską, bo nie długo go mam i okazalo sie ze to nie jest pompa hamulcowa, tylko pompa ABS'u. Wali plyn pod jakąś szpilką, pewnie tam jest jakiś oring?? Dzwonilem troche tam i tu, ale nie posiadają uszczelek do pompy absu, gdzie szukać, gdzie naprawić??
michałdec

To kup nową za 250zł.
patryk
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 63
Rejestracja: pt 17 lut, 2006 22:09
Lokalizacja: Pruszków

tyle kosztuje, a gdzie??
michałdec

jutro mogę się dowiedzieć pracuje w belgii i tam na szrotach jest sporo części do 200sx ostatnio był taki za 800euro z walniętą głowicą żałuję że nie kupiłem!!!
Awatar użytkownika
Forest
Stary Wyjadacz
Stary Wyjadacz
Posty: 504
Rejestracja: ndz 22 sty, 2006 18:03
Lokalizacja: Poznan
Kontakt:

800euro z rozwalona glowica to zadna okazja popatrz na www.mobile.de ...
cziko

moge ci sprzedac pompe abs za 200zł :D i wysłąac nawet na koniec swiata :D
ODPOWIEDZ

Wróć do „Układ hamulcowy”