turbo boost - Pilne :)

Wszystko co dotyczy dodatkowych zegarów,problemy z działaniem,podłączenie,problemy z montażem.Boost,EGT,AFR,Temp.Wody,Temp.Oleju,Ciśnienie Oleju itp....

Moderator: Moderator

Awatar użytkownika
wis2brwa
Stały gość
Stały gość
Posty: 339
Rejestracja: pt 26 lut, 2010 08:41
Lokalizacja: Rydułtowy/Cuijk NL
Kontakt:

Witam!
Sory za temat który był wałkowany wiele razy, ale ja mam szybkie pytanie i zaraz potem mozna temat usunąć.
Jestem w trakcie instalacji wskaźnika doładowania.... A jako, że nie jestem mechanikiem i nie mam pojęcia o co w tym chodzi chciałem się zapytać czy wybrałem dobre miejsce.....??
Jest to to zaznaczone na obrazku czerwoną strzałką??
Jeśli nie to proszę o sprostowanie....
Z góry dzięki...
Pozdro!
Załączniki
100_1624.JPG
Ostatnio zmieniony sob 29 maja, 2010 09:43 przez wis2brwa, łącznie zmieniany 1 raz.
Ban0ff
Postojebca
Postojebca
Posty: 1813
Rejestracja: pn 19 wrz, 2005 14:47
Lokalizacja: Jarosław
Kontakt:

ten waz jest ok, wchodzi do kolektora za przepustnica i bedzie pokazywal rowniez podcisnienie, ew mozesz zastosowac trojnik w okolicach regulatora cisnienia paliwa i sie dopiac z zegarem
Sprzedam przewody teflonowe do turbo w oplocie stalowym, komplet do CA18 (t25/t28/gt2x) 300zl, SR20 320zl info na priv

S13 2JZ / 730HP 820NM
Awatar użytkownika
wis2brwa
Stały gość
Stały gość
Posty: 339
Rejestracja: pt 26 lut, 2010 08:41
Lokalizacja: Rydułtowy/Cuijk NL
Kontakt:

Skoro dobre miejsce to instaluje w tym które jest strzałką zaznaczone.
Dzięki za info!!!


...............
zamontowane :)

Jeszcze raz dzięki.... pozdro!
Załączniki
100_1625.JPG
Ostatnio zmieniony sob 29 maja, 2010 11:41 przez wis2brwa, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
domino
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 2824
Rejestracja: ndz 31 sie, 2008 09:34
Lokalizacja: złotów

Zdrowaś turbino, powietrzaś pełna, gaz z Tobą Błogosławionaśty między kolektorami i błogosławiony owoc żywota twojego moment. Święta turbino, matko mocy, módl się za nami wolnymi, teraz i w godzinę braku wachy amen.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dodatkowe zegary”