Nowe Zegary

Wszystko co dotyczy dodatkowych zegarów,problemy z działaniem,podłączenie,problemy z montażem.Boost,EGT,AFR,Temp.Wody,Temp.Oleju,Ciśnienie Oleju itp....

Moderator: Moderator

1986sx
Proszę nie bić nowego
Proszę nie bić nowego
Posty: 18
Rejestracja: czw 09 wrz, 2010 19:05

Rozgladam sie za zegarami potrzebuje wszystkie. Doladowanie,ETG,AFR temp. wody oleju, woltomierz.... mam pytanie czy mial kotos stycznos z zegarami STRI?? sa chyba lepsze od Auto gauge?? bo ich cena nie nalezy do najnizszych..... jakies porady??
Awatar użytkownika
TiGRA
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 1777
Rejestracja: pt 06 lip, 2007 11:17
Lokalizacja: Kórnik /k. Poznania
Kontakt:

Tak...
Umieszczaj temat w odpowiednim dziale, używaj szukajki, czytaj inne tematy... Jest kilka wypowiedzi... Miedzy innymi o tym, że mają fabrycznie ustewiony Warning na zegarze EGT
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym dniu następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
Awatar użytkownika
Pajak2444
Postojebca
Postojebca
Posty: 1522
Rejestracja: pn 27 wrz, 2004 22:58
Lokalizacja: Dlugoleka
Kontakt:

swoosh i saga sa duzo korzystniejsze cenowo, a jakościowo na pewno nie sa gorsze.
jak cos to pw,mam troche zegarkow na stanie.
Sprzedam SHORT SHIFTERY ,, downpipy , frontpipy 3", zegary SWOOSH i SAGA 52mm i 60mm
laszlo708
Proszę nie bić nowego
Proszę nie bić nowego
Posty: 4
Rejestracja: śr 27 lip, 2011 13:57
Lokalizacja: Łódź;Warszawa

Pajak2444,
A masz może w gratach czujnik ciśnienia oleju do zegara apexis??
Bo walnął mi zegar albo czujnik czujnik tańszy więc wole zacząć od niego:)
Awatar użytkownika
Pajak2444
Postojebca
Postojebca
Posty: 1522
Rejestracja: pn 27 wrz, 2004 22:58
Lokalizacja: Dlugoleka
Kontakt:

laszlo708 pisze:Pajak2444,
A masz może w gratach czujnik ciśnienia oleju do zegara apexis??
Bo walnął mi zegar albo czujnik czujnik tańszy więc wole zacząć od niego:)
niestety chwilowo brak części zamiennych.
na Twoim miejscu kupiłbym gdzieś na allegro czujnik do auto gauge oraz zegar mechaniczny, żeby porównać wskazania na nowym czujniku, o ile to czujnik poleciał.
Sprzedam SHORT SHIFTERY ,, downpipy , frontpipy 3", zegary SWOOSH i SAGA 52mm i 60mm
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dodatkowe zegary”