Zegary Auto Gauge problem ze ściemnieniem

Wszystko co dotyczy dodatkowych zegarów,problemy z działaniem,podłączenie,problemy z montażem.Boost,EGT,AFR,Temp.Wody,Temp.Oleju,Ciśnienie Oleju itp....

Moderator: Moderator

Awatar użytkownika
SKYLINE R34
Stały gość
Stały gość
Posty: 311
Rejestracja: sob 20 gru, 2008 11:47
Lokalizacja: Bogatynia

Witam!
Mam pewien problem z gauganami.
Zegary Auto Gauge Stepper Motor z warningiem i peakiem 2 podświetlenia: białe i czerwone.
I teraz tak: Z zegarów mam 4 kabelki: Czarny - masa, czerwony - +, biały - podświetlenia na biało, pomarańczowy - podświetlenie na czerwono.
I teraz czy mam wogólne opcje ściemnienia dimmer? Czytałem że dasiek miał pomarańczowy kabel oznaczony jako dimmer. U mnie pomarańczowy to czerwone podświetlenie.
Jak to podłączyć zeby było ściemnianie?
I za każdym razem jak wyłącze głos to po wyłączeniu i włączeniu resetuje się i dalej wyją.
Mam podpięte zasilanie i podświetlenie i masę pod zapalniczkę. Ustawione warningi się nie resetują a dzwięk tak.

W instrukcji w punkcie 7 jest tabela jak podłączyć podświetlenie. i jest podział na day time i night time. Czyli chyba powinno być ściemnienie. Ale jak podłączam tak jak napisane nie działa ściemnienie.
HELP!
Było s13
Jest s14a
Awatar użytkownika
george
Stały gość
Stały gość
Posty: 222
Rejestracja: ndz 22 lis, 2009 20:31
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Jak podłączyć dimmer to nie wiem ale żeby dźwięk się nie resetował musisz czerwony podłączyć pod stałe 12V a biały lub czerwony pod zapalniczkę czy stacyjkę wtedy będzie trzymał pamięć ja mam tak u siebie.
http://pmarcinkowski.pl - Zarabianie Online
Awatar użytkownika
sonic20
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 97
Rejestracja: ndz 03 gru, 2006 18:50
Lokalizacja: Piaseczno

myślę ze w Twoich zegarach day time to białe podświetlenie a night time to czerwone
ja w swoich Auto Gauge Stepper Motor z warningiem miałem pomarańczowy opisany jako dimmer i po puszczeniu tu prądu są ciemniejsze
Awatar użytkownika
SKYLINE R34
Stały gość
Stały gość
Posty: 311
Rejestracja: sob 20 gru, 2008 11:47
Lokalizacja: Bogatynia

george pisze:Jak podłączyć dimmer to nie wiem ale żeby dźwięk się nie resetował musisz czerwony podłączyć pod stałe 12V a biały lub czerwony pod zapalniczkę czy stacyjkę wtedy będzie trzymał pamięć ja mam tak u siebie.
Ale na zapalniczce jest chyba stałe 12v czy nie? Czyli gdzie się wpiąć +?
Było s13
Jest s14a
Awatar użytkownika
Saqu
-#Sympatyk
-#Sympatyk
Posty: 1033
Rejestracja: ndz 17 kwie, 2011 20:18
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

ja znalazłem kostkę pod kierownicą nie używaną, na której pojawia się napięcie po przekręceniu kluczyka i do niej podpiąłem się plusem, a minus do budy.
Poszukuję...
Awatar użytkownika
SKYLINE R34
Stały gość
Stały gość
Posty: 311
Rejestracja: sob 20 gru, 2008 11:47
Lokalizacja: Bogatynia

sonic20 pisze:myślę ze w Twoich zegarach day time to białe podświetlenie a night time to czerwone
ja w swoich Auto Gauge Stepper Motor z warningiem miałem pomarańczowy opisany jako dimmer i po puszczeniu tu prądu są ciemniejsze
zrobił bym fote instrukcji ale jest tak mała czcionka ze nie widać jak robie foto.
Wiec napisze jak to jest opisane bo myśle że nie jest czerwone na noc a białe na dzień bo jest tak:

Day time Night time , Installation

White scale White scale, White wire - connect to ACC
Amber wire - No connect

Amber scale Amber scale, White wire - No connect
Amber scale - Connect to ACC

White scale Amber scale, White wire - Connect to ACC
Amber wire - Connect to Parking Lamp

Amber scale White scale White wire - Connect to Parking Lamp
Amber wire - Connect to ACC


Tak to wygląda.
Zrobiłem fote ale mało widać
Załączniki
Picture1013.jpg
Ostatnio zmieniony śr 01 sie, 2012 17:40 przez SKYLINE R34, łącznie zmieniany 3 razy.
Było s13
Jest s14a
Awatar użytkownika
SKYLINE R34
Stały gość
Stały gość
Posty: 311
Rejestracja: sob 20 gru, 2008 11:47
Lokalizacja: Bogatynia

Saqu pisze:ja znalazłem kostkę pod kierownicą nie używaną, na której pojawia się napięcie po przekręceniu kluczyka i do niej podpiąłem się plusem, a minus do budy.
I nie resetuje ci wycia?
Było s13
Jest s14a
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dodatkowe zegary”