AG serial clear nie za jasne ?

Wszystko co dotyczy dodatkowych zegarów,problemy z działaniem,podłączenie,problemy z montażem.Boost,EGT,AFR,Temp.Wody,Temp.Oleju,Ciśnienie Oleju itp....

Moderator: Moderator

Awatar użytkownika
dredman
-#Sympatyk
-#Sympatyk
Posty: 408
Rejestracja: pn 21 wrz, 2009 20:19
Lokalizacja: Radom

Zastanawiam sie nad kupnem zegara AUTOGAUGE seria clear i zastanawiam sie czy nie bedzie nawalal po oczach za bardzo jak bedzie ciemno.. moze ktos ma i moze sie wypowiedziec ?

Pozdr

[video]http://www.youtube.com/watch?v=QZfFg2H-ppM[/video]
Awatar użytkownika
artoor200sx
Stary Wyjadacz
Stary Wyjadacz
Posty: 804
Rejestracja: pt 11 wrz, 2009 10:39
Lokalizacja: ZKL Gąskowo ;)

ja swoje gaugany podlaczylem pod przycisk do sciemniania/rozjasniania licznika i moglem sobie ustawic jak chcialem :)
...:: Gdy Ci smutno jest ogromnie , kup pół litra przyjedz do mnie ::...
Awatar użytkownika
dredman
-#Sympatyk
-#Sympatyk
Posty: 408
Rejestracja: pn 21 wrz, 2009 20:19
Lokalizacja: Radom

No wlasnie
To dobry pomysl, niestety u mine podia zone as bezposrednio na mama a jus nie check mi sie dlubac zebu zminiac
Ta regulacja w duzym zakresie dziala ? Bo wiadomo ciezko jest zlapac balans
Awatar użytkownika
artoor200sx
Stary Wyjadacz
Stary Wyjadacz
Posty: 804
Rejestracja: pt 11 wrz, 2009 10:39
Lokalizacja: ZKL Gąskowo ;)

jak sciemnilem licznik na full to gaugany niemal zgasly , a max to max :D
...:: Gdy Ci smutno jest ogromnie , kup pół litra przyjedz do mnie ::...
Awatar użytkownika
Dasiek
Redaktor
Redaktor
Posty: 957
Rejestracja: czw 19 mar, 2009 21:38
Lokalizacja: Kraków

U siebie mialem zegary nad centralnymi nawiewami.
W nocy potrafiły dać się we znaki i szybciej męczyły oczy.

Dodatkowo mam jeszcze "tryb nocny", z której korzystam- kupiłem prosporty z jakąś taką dziwną opcją (było opisane w instrukcji, ze ma takie cudo)

Z zegarami na słupku "raz się przejechałem" i doszedłem do wniosku, ze to nie dla mnie. Oslepialy i nic nie widzialem w prawym lusterku.

Co nie zmienia faktu, ze oswietlone tarcze zegarow przyszkadzaja tylko w trasie. Przy innych czynnosciach jest to nie odczuwalne :lol:

a co najwazniejsze.... oświetlenie to kwestia bardzo indywidualna. Tak samo jak z glosnym wydechem i noszeniem rurek - spodni ;) Jedni powiedza, ze super i nie przeszkadza, a drudzy ze "nie da sie".
Najlepiej dorwij kogos i pojezdzij- zobacz. Wtedy bedziesz mial pewna odpowiedz :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dodatkowe zegary”