Oświetlenie dodatkowych wskaźników

Wszystko co dotyczy dodatkowych zegarów,problemy z działaniem,podłączenie,problemy z montażem.Boost,EGT,AFR,Temp.Wody,Temp.Oleju,Ciśnienie Oleju itp....

Moderator: Moderator

Awatar użytkownika
IceMan
Stary Wyjadacz
Stary Wyjadacz
Posty: 883
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 10:12
Lokalizacja: Szczecin

Jak w temacie, skąd pociągnąć prąd do podświetlania dodatkowych wskaźników ? (s14) Może od pokrętła regulacji jasności podświetlenia ? Jakieś inne pomysły ?
Strojenie CA18DET , SR20DET , RB25DET (Nistune , PowerFC) , Honda (Crome) , Subaru
Awatar użytkownika
Maretzky
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 826
Rejestracja: śr 29 paź, 2003 18:04
Lokalizacja: Wejherowo

Ja u siebie pociągnąłem osobny kabel od aku z bezpiecznikiem i tam sobie wpinam dodatkowe bajery typu wskazniki , CB radio.....
Obrazek
Awatar użytkownika
Muro
Coś już wiem
Coś już wiem
Posty: 183
Rejestracja: sob 11 cze, 2005 10:17
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Maretzky pisze:Ja u siebie pociągnąłem osobny kabel od aku z bezpiecznikiem i tam sobie wpinam dodatkowe bajery typu wskazniki , CB radio.....
no ale oswietlenie wskazników powinno zapalac sie w momencie włączenia swiateł, tak jak to jest z podswietleniem deski, chyba o to koledze chodzi.
pozatym, jak podłączy do bezposrednio do aku to bedzie sie swieciło 24h na dobe :wink:
powrót do korzeni ?
Awatar użytkownika
TURBO maniac
Stały gość
Stały gość
Posty: 442
Rejestracja: sob 20 gru, 2003 13:42
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Ja podczepiłem się pod oświetlenie popielniczki. Nie trzeba rozbebeszać połowy samochodu i zegary świecą wtedy kiedy światła/postojówki.
Jeżeli Twoje zegary są indiglo i chesz je podłączyć pod ściemnianie to nie jestem pewien czy będzie to świecić i przyciemniać się :alientwo:
Gdy dał gazu to wał urwoł, bo pod maską było TURBO!
Awatar użytkownika
Maretzky
-#Administrator
-#Administrator
Posty: 826
Rejestracja: śr 29 paź, 2003 18:04
Lokalizacja: Wejherowo

No własnie cos mi sie pomyliło. Ja mam zegary AG black i podswietlenie zawsze musi byc. Mam wyciągniete ze stacyjki. Przyciemnienia chyba nie ma ,a jak jest, to ja nie podłączyłem bo w sumie i tak słabo swiecą.
Obrazek
gosc
Proszę nie bić nowego
Proszę nie bić nowego
Posty: 11
Rejestracja: sob 17 wrz, 2005 22:54
Lokalizacja: stad

proponuje podlaczyc pod przewody ktore ida do radia tam jest rowniez przewod do przyciemnienia jak wlacza sie swiatla
Awatar użytkownika
Krzysiu
Stały gość
Stały gość
Posty: 294
Rejestracja: pn 09 lut, 2004 00:16
Lokalizacja: W-wa Ursynow

tak jak napisal maniak, z popielniczki
[scroll][center]*** ORDYNUSS Team *** member # 000,5/06
Jak ja sie przewrócę, to się za swoje przewrócę
[/center][/scroll]
Obrazek
Awatar użytkownika
IceMan
Stary Wyjadacz
Stary Wyjadacz
Posty: 883
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 10:12
Lokalizacja: Szczecin

zegary to klasyczne vdo + omori, a nie żadne świecące i błyskające popierdółki ;)
pokombinuje pierw z prądem od podświtlenia zegarów oryginalnych, żeby była regulacja, a jak to nie wyda to popielniczka
Strojenie CA18DET , SR20DET , RB25DET (Nistune , PowerFC) , Honda (Crome) , Subaru
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dodatkowe zegary”